Jump to content
Българският форум за музиканти

Раздел Радио хитове + Раздел изпити


Viara Ivanova

Recommended Posts

Да напиша и аз едно коментарче

 

Най-лесното нещо на света е да седиш отсрани и да критикуваш. Никъде в форума не пише ,, Това е раздел кавъри ако пускате записи моля ви те да са перфектни или поне да граничат с перфекционизма,,

 

Този форум всеки има право да пуска каквото си иска, както и всеки има право да изказва мнение, но ми се струва, че и в други теми на Вяра съм чел подобни неща от този род, които са малко пресилени. Не че не трябва да има критика дори и да е лоша, но няма смисъл целенасочено да показваш на някой човек, че не ти харесва това което прави

 

А относно изпълнението може да не е станало перфектно, но при всички положения е добро и съм сигурен, че може да стане отлично ако се направят още няколко опита

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде здрасти пак :)

Абсолютно съм съгласна с всички коментари, мисля че е повече от ясно, че всяко нещо, което качвам е прослушано достатъчно, чути са всички "грешки", направени са нужните промени в контекста на изпита и т.н.

Споменах, че песните са избирани с цел отработване на определени неща, които ЗА МЕН представляват трудности и които съм набелязала за работа.

Също така вметнах и че аз нямам никакви притеснения да си пускам "грешките", тъй като това е реалността: и да не ги пускам "пред хората" пеенето ми няма да стане по-добро или по-лошо.

А за коментарите: честно казано предпочитам "негативен" коментар, от който аз мога да отсея каква част е заяждане и каква коментар на човек, който знае за какво говори отколкото подминаване на принципа или добро, или нищо.

Така че благодаря още веднъж за вниманието :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам Пиф имаше предвид, че песента е станала леко "мрачна" (друг е въпроса, че не е подходил към критиката с подходящия тон), което според мен е супер яко и много повече ме кефи от оригинала. Единственото което не ми харесва е частта с рапирането, някак не ми се вписва добре в общото настроение. Може би нивото на речетативчето е една идейка по-високо от колкото трябва.

Редактирано от Coprophagus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен никак не ми се вписва. Вокалното изпълнение като изпълнение е добре, но в комбинация с бекинг-трак-а :godbless: Намирам за дразнещо провлаченото влизане в припева, добра идея - кофти реализация. Не съм на "ти" с пеенето, нито разбирам от похвати, нека критиката се приеме като от обикновен средностатистически форумен кишльо, който случайно е попаднал на тази тема. Мнението ми е лично, с което не целя да обидя авторката на интерпретацията. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общото ниво на кавърите тук е като цяло доста ниска летва и забележките в случая, понякога ми изглеждат като заяждане(дано да греша) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, съгласна съм с inqubus

добра идея - кофти реализация
:thumbs_up: - и аз така бих го определила.
Не съм на "ти" с пеенето, нито разбирам от похвати, нека критиката се приеме като от обикновен средностатистически форумен кишльо, който случайно е попаднал на тази тема

Напротив, няма значение как си попаднал на темата, радвам се, че си. А и не е нужно да си на "ти" с пеенето - достатъчни са ти уши и музикална култура, за да чуеш, че нещо не е наред с тази песен, както е в случая :P

Аз лично като я слушам, асоциацията, която правя е със зомби-сещаш се във филмите: движи се и уж е живо, но има нещо неестествено и ужасяващо в присъствието му сравнено с един нормален жив човек

Мерси много ;), ще се радвам и на други твои коментари в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.