Jump to content
Българският форум за музиканти

Продължаваме: Раздел кънтри/госпъл + Раздел изпити ;)


Viara Ivanova

Recommended Posts

дойде време за изпити!!! ей го и първия "contemporary song performed to a backing track" :) ...

нагледно показвам колко гадно е да се пее с толкова отворени гласни myyyyyseeeelf не че само това мога да покажа :thumbup: :thumbup: ...

както става ясно мога и яко да омазвам 2:25... офф ни йе леснууу :oops::):oops:

моята версия на версията на Патси

 

айде народее отваряйте уискитооо!!

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така!Докарала си го леко джазово-меланхолично (поправи ме,щото още не знам кое точно е джаз).И малко като Бионсе...Атмосферата е като в опушен бар и пееш с ролки на косата,седнала върху пианото,а този,на когото пееш играе табла и не ти обръща внимание.Накрая той става,прави знак,че си откачена и си тръгва.Не знам откъде ми идват тия работи...? :thumbup:

 

Не съм слушал версията на Патси Клайн,но Уили Нелсън го остави в миналото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mай целта на това изпълнение е било да се покаже вокална техника а не да се убеди слушателя в това което му казваш.

Слушайки го имам чувството, че някой ти е сложил примка на врата и те кера да пееш и ти въпреки цялата си омраза и нежелание го правиш.

Аз лично не ти вярвам на това което казваш с думите. То коренно се разминава от настроението и похватите ползвани при изпяване. Звучи ми меко казано - изкуственно. Все едно мъж да обяснява какво е да си бременен и какво е усещането като раждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошно :) !!!Жалко че ми свърши уискито,ще трябва да пийна едно винце със сиренце чиърз брадърс енд систърс! :thumbup:

 

 

ПП - Иначе накрая бая му стъпи на врата с това натъртване тип Петя Буюклиева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах мерси за вниманието.

Марине: мерси... омазанато си е омазано,де ... че и не само то

аребегай: май и ти като мен живееш в анимационен филм :thumbup: интересни асоциации!!

ултрамега: мерси и на теб, че си се отбил

Пиф: толкова мога, уви...благодаря ти за професионалната критика, както винаги(и във всяка една тема) и с нетърпение чакам твоята достоверна версия :);)

Хартмен: я кажи пак за Петя Буюклиева :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе готино беше.Просто не знам дали не е вредно за гласа да се прави такова натискане и ми напомни на тази естрада,щото тя доста го използва това.За 2:30 става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а дали е готино или не :) ... исках да разбера, кое имаш предвид.

за вредно не е вредно, използва се не само в естрадата-само че се пее по друг начин хихихих аз за първи път си правя този експеримент :D и затва го изпях ТАКА)

когато "успявам" да го направя като хората се усеща все едно си правиш гъргара(ОБЯСНЕНИЕ ):o

така изпято е прекалено рязко, growl-a в този стил трябва да "бълбука" според мен, но прекалено много го мисля и не само не мога всеки път да го направя по хубавия начин, ами и омазвам предната фраза от съсредоточаяане върху онова другото... дето.... оп...мина...и пак стана гадно хахаххахахахха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ти е сложил примка на врата и те кера да пееш

Аз да те видя теб на живо - ще ти покажа дори как точно се слага. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.