Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете ми за Asynth-a


Aresius

Recommended Posts

Значи днес си свалих Absinth версия 2, инсталирах я в папката VST na Fruity Loops, като преди това и вкарах и сериен номер (използвах кий генератор), обаче като пусна програмата (без значение дали я пускам отделно или като плъгин към Фрутито), ми излиза съобщение, че програмата е демо версия и че ще мога да я ползвам само 30 дни... трябвало да използвам регестрациония туул към програмата, за да я авторизирам. Дотук добре - правя всичко "уж" както е описано, обаче като ми се отвори сайтът на НИ, немога да разбера какво точно трябва да направя. Пише, че трябва да напиша серийния номер, да си дам имейла и те дами пратят някакъв код/номер, с който да авторизирам програмата и тя дефакто вече да не е демо.... само дето немога да разбера каква парола да използвам; къде точно трябва да си напише имейл адрес и т.н... Знам че е глупаво, но каквото и да правя, немога да разбера как да си направя Абсинта фул версия :wall:

 

Хора, моля ви, кажете какво да правя, щото много ми трябва този Абсинт, пък не ми се ще всеки месец да го преинсталирвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи пускаш рег туула.После си сваляш от датата кийген.В рег туула има 3 разедла . В първия пише систем ид-то.има копче копи.копираш сис ид то и в кийгена го пействаш там където ти е казано.после копираш генерирания код и в рег туула го "paste from keyboard'' в раздела регистраейшън кий.кликваш комплийт и си готов.

приятно ползване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи пускаш рег туула.После си сваляш от датата кийген.В рег туула има 3 разедла . В първия пише систем ид-то.има копче копи.копираш сис ид то и в кийгена го пействаш там където ти е казано.после копираш генерирания код и в рег туула го "paste from keyboard'' в раздела регистраейшън кий.кликваш комплийт и си готов.

приятно ползване.

Mерси много... оправих я :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.