Jump to content
Българският форум за музиканти

Ахат-Черната Овца табулатура


Recommended Posts

Е важните са нотите! А аз, смея да твърдя, съм ги хванал правилно! Всеки сам може да си намери най-удобния начин на свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен варианта на dark ми харесва и мисля, че си е правилен. Варианта на Armaggideon не е точен и проблема не е, че го свири на горните две струни, ами после от:

D-10-10---10

A-10--9-----9

E-------0-----

нататък хич не ми звучи като оригинала. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни продължавам с Овцата, но не мога да не се похваля с последното си творение -> http://www.mysongbook.com/tab-tab_list-id_...ature=56188.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни продължавам с Овцата, но не мога да не се похваля с последното си творение -> http://www.mysongbook.com/tab-tab_list-id_...ature=56188.htm

Песента е хубава таба също. :godbless: Хвали се така от време на врема като направиш нещо. И давай с Овцата :virtuoz: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

За компенсация, че още се мотам с Овцата, качих нещо на gmail-ския акаунт... Правил съм го отдавна, но мисля, че е точно и се надявам да се изкефите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За компенсация, че още се мотам с Овцата, качих нещо на gmail-ския акаунт... Правил съм го отдавна, но мисля, че е точно и се надявам да се изкефите...

И gmail-ският акаунт е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Dark интрото на Черната Овца звучи много вярно поздравления .Много се накефих и на Milena - Nemam Nervi Solo.gp3 супер е че свириш и вадиш табове на БГ песни .Специално на Милена много съм се мъчил да извадя месото супер яка е , ама така и нищо не направих .Аз имам табове на защото ,ад и богатство ама не са като твойте гитар про ами са текстови файлове .Сега видях че има гмайл качих табовете !

Редактирано от Demon_A_Go-Go
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dark интрото на Черната Овца звучи много вярно поздравления .Много се накефих и на Milena - Nemam Nervi Solo.gp3 супер е че свириш и вадиш табове на БГ песни .Специално на Милена много съм се мъчил да извадя месото супер яка е , ама така и нищо не направих .Аз имам табове на защото ,ад и богатство ама не са като твойте гитар про ами са текстови файлове .Сега видях че има гмайл качих табовете !

и аз съм съгласен че таба е супер здрав мн се накефих. ако имаш и възможност да я довършиш ще е велико :cheers::singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принципно имам голямо желание да я довърша и мога да го направя, но не ми остава време, защото работя и по мои авторски неща и те ми отнемат доста...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие уши нямате ли си че си губите времето с табове

 

табовете са най-голямата глупост която някой е измислил в музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.