Jump to content
Българският форум за музиканти

Eто нещо и от нас :)))


Recommended Posts

Ами ето 2 демота и от нас.Всичко е правено в домашни условия и затова записа не е на нужното ниво,но като за демо бива :) надявам се да ви хареса.

http://byhaha.hit.bg/Without%20U.mp3

http://byhaha.hit.bg/Fuck%20U.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах второто и направо кърти мивки!Не харесвам и даже мразя тоя стил обаче вокала има перфектен глас за стила имузиката е адски мощна въпреки силно некитарния звук.Малко ревърба не ми хареса.Инарочно ли клипва толкова?

Браво много сте добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е, но семплите на барабаните нещо не ме кефят ;)

Хай, аз съм тоз дето дрънчи китарите и отговаря за скапания звук! ;) Така е като нямам достатъчно време да се занимавам с изпипване на записите, пък и честно казано някои неща не са ми много ясни... все още. Иначе благодарско за отзивите... ако има и още, дори и критични (но градивни) ще се радвам! :dance:

П.П. shaym, знаеш ли от къде да си намеря по-яки семпли, които да паснат по-добре?! Пък ако ти се намират под ръка може и ти да пратиш! ;)

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доблирай китарите по още един път с малко по различни

корекции обаче да си изсвирят а не да ги копираш :headbang:

Може и малко повече компресийка на китарите ако ги оставиш така :dance:

В на уейвс пакета с ефекти има един ефект max-bass ползвай го

за касите ама с пиниз демек лекичко само за цвят ;)

Но най добре намери други семпли препоръчвам ти Дръм китс фром

хел 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quad Damage и icho7rychesb

 

единствения съвет, който бих ви дал е да слушате и да чуете една от любимите ми групи вече 5 години, а имено : SYMBYOSIS

 

Французи са и са МНОГО добри... главно за звука и за разнообразието на тяханата музика и музициране говоря.

Друго не мога да ви кажа засега. Ако не ви харесат, значи просто имаме различно виждане за музиката от такъв стил.

 

Разнообразие ви липсва засега. Звука се изглажда...

Имате отворен и утъпкан път напред... продължавайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
супер яки рифове :D абе тия парчета са супер :godbless:

;) Благодарско за яките отзиви! Надявам се в последствие да подобрим звука, че за сега си е доста зле. :think: Имаме и някои по-стари неща, които според мен също заслужават да се чуят, но трябва да ги презапиша с по-добро качество. :wall: Така, че ако се кефите - очаквайте и други тресни от проект (и засега "дует") Regressor!

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.