Jump to content
Българският форум за музиканти

търся пичове да треснем ето това


Recommended Posts

Здравейте, това е първата песен и я качих на guitar pro формат експортната в уейв--което ше рече че е някво мидi за да се слуша на медия плейъра--понеже не разбирам от програми записвания в домашни условия---естествено измислил съм само китарата другото е за фон--та търся хора ако някой го кефи да го изсвирим :greenangel:)) хаха

 

mitaka-first-song.wav

http://www.4shared.com/file/226294461/3208...first-song.html

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси не знам как да го направя че да го отворите хахха

абе свири ме се траш имам един барабанист ако някой иска да направим група да пише :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това е първата песен и я качих на guitar pro формат експортната в уейв--което ше рече че е някво мидi за да се слуша на медия плейъра--понеже не разбирам от програми записвания в домашни условия---естествено измислил съм само китарата другото е за фон--та търся хора ако някой го кефи да го изсвирим :butcher:)) хаха

 

mitaka-first-song.wav

http://www.4shared.com/file/226294461/3208...first-song.html

 

ето един линк

purvata pesen.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето началото на втората ми песен---кажете на хетфиелд и компания че няма нужда да идват насам ше ги заместа

 

konteiner-2 pesen.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефи!То си мязва Металика.Идеята ми харесва,мога да се вклучва като китарист любител,но предлагам доста ограничени китарни или въобще музикални способности ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах сонг1- през цялото време на един основен тон. Голяма монотнност според мен. Е разбира се може и така да те кефи... не знам, но и Металика разнообразяват песните си, не само ритмично но и хармонично :)

А и много дълго според мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

специално за ultramega:) линка трябва да работи 100 %

 

kontejner-first-song.mp3

 

искам киритики защото все пак това е първата песен която правя и всичко ми е от полза--и ви благодаря

 

престашам се да пусна и част от втората ми песен въпреки че е само основна замисъл и вариант който от 3 минути трябва да се разнообрази доизпипа вкара още един основен риф и да е поне двойно по дълга :girl_cray2:

 

kontejner-song-2.mp3

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.