Jump to content
Българският форум за музиканти

Новият ми албум е готов


martist

Recommended Posts

Ааа ше викам "Радио СОТ" ! :blush: Две песни струват по-малко от кутия цигари.Тютюн давам,песни не давам.(гола емотиконка с табела "Вие сте сомалийци")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХА

това със сомалийците ме изкефи!!!

 

Отново напомням на всички, които искат да се сдобият със CD да драснат Л.С.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,

 

В неделя ми грънма харддискът, на който беше цялата информация от този албум и всички останали идеи. Хубавото в случая е, че съм го записал на 5 CD които , надявам се, ще проработят и ще успея поне да го съхраня.

 

Пробвах различни фирми и начини, но уруките явно са толкова силни, че нищо не може да се направи с информацията от харда.

 

В крайна сметка няма друг начин...отивам и ми го сменят от гаранцията под "моста".

 

Ако петте сидита проработят :hysterical: всеки, който би желал да се сдобие с албума на цена: 11.99лв :) демек дванайсет моля да прати Л.С. и като оправя харда и обложките (които е добре че ги имам архивирани в мейла ми) ще е готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и в iTunes!!! :icon_shithappens:

"Endless Love" by Martist on iTunes

 

Възможността за закупуване на диск в България остава "с пълна сила" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Албумът е наличен и в AMAZON. "Endless Love" В секция MP3 downloads. Ако има още хора които харесват подобна музика и желаещи да се сдобият с диск, може да ми пишат Л.С.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Сдобихме се с албума малко преди великденските празници, въряхме си го многократно вкъщи и дружно го харесахме! :cheers2::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.