Jump to content
Българският форум за музиканти

Dimarzio D-sonic


Recommended Posts

Драги съфорумници,

Имам едно "голямо питане" относно инсталирането на посочените в темата адаптери. Вчера ми ги доставиха и ги инсталирах мигновенно. Обаче... от тук нататъка нещо не се връзва. Адаптерите са инсталирани на Ibanez SV5470 Prestige. Поводът да взема това решение е че исках по тежък звук, но като ги инсталирах свукът не само беше по-слаб, но и с по-малко драив. Та ако някой има предположения да стреля. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, ако помня правилно, D-Sonic има значение на коя страна са обърнати, защото двете им части са различни - едната с точки, другата с "релса". Прочети на сайта на DiMarzio как трябва да ги обърнеш, ако вече не си го направил.

 

Освен това е съвсем възможно този адаптер да е с по-малко output от предишните на Ibanez-а ти, от което идва по-тихия звук и по-малкото драйв, както ти се изразяваш.

 

Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптера има потенциал за мн мн тежка музика,

имам приятел който е с D-Sonic bridge и доста кораво си дъни thrash и death :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си,че адаптера е вързан правилно?

Прегледай пак начина по който е свързан.До колкото се порових в чуждите форуми разбрах,че въпросния адаптер притежава силен изходен сигнал и всички го оценяват като добър в бранша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dimarzio имат различен цветови код от Дънкан примерно. Може да си го вързал в сингъл коил режим и затова да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВСИЧКО Е ВЪВ ВЪРЗВАНЕТО !!! Аз си бях взел Evolution на DiMarzio ... същия проблем. Към адаптора трябва да има упътване как да се свърже, НО дори така свързан пак изкарвах тих и "тънък" звук (нямаше ги басите твърде) оказа се, че вързването при ключа за адапторите нещо беше разменен. Пробвай, размени кабелите при ключа или полярността на самия адаптор (това го пише пак в упътването към адаптера, поне би трябвало) В сайта на Димарзиото има и схеми във Installation на самия адаптер като влезеш, там също има полезни работи. Пробвай ... това е. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.