Jump to content
Българският форум за музиканти

Запис на пиано


NitroBGA

Recommended Posts

Здравейте всички. Ще записвам поредното си парче и този път наистина искам да има хубаво пиано и хубава хармония. Понеже записвам вкъщи, а нямам пиано ясно ви е, че или ще използвам разни пробграми или някой трябва да ми го запише със синтезатор, което на този етап е невъзможно, но все пак мога да пробвам.

Накрая - къде да намеря хубави Atmosphere Pads и Пиано или по-скоро Роял. Искам да направя хубав запис, нищо повече. Споделете, ако имате да споделите нещо, благодаря :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-За рояла :arrow: Native Instruments Akoustic Piano (мисля , че така се пише)

-За падовете :arrow: Аз използвам Camel Audio Cameleon 5000

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green: Да и аз ще съм доволен,ако някой даде ЛИНК за някоя КАЧЕСТВЕНА програмка с роял или обикновено пиано ;):) !!!Плс дайте линк ;) :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-За рояла  :arrow: Native Instruments Akoustic Piano (мисля , че така се пише)

-За падовете  :arrow: Аз използвам Camel Audio Cameleon 5000

RockMan2005 можеш ли да дадеш линк за Native Instruments Akoustic Piano това е много добра програма според мен??!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми отиваш на http://twins-torrents.com/ , регистрираш се и си теглиш на торент програмата (мисля , че е няколко гигабайта)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми отиваш на http://twins-torrents.com/ , регистрираш се и си теглиш на торент програмата (мисля , че е няколко гигабайта)

Благодаря ти МНОООГО!!!! :););)

Редактирано от kraasi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички. Ще записвам поредното си парче и този път наистина искам да има хубаво пиано и хубава хармония. Понеже записвам вкъщи, а нямам пиано ясно ви е, че или ще използвам разни пробграми или някой трябва да ми го запише със синтезатор, което на този етап е невъзможно, но все пак мога да пробвам.

Накрая - къде да намеря хубави Atmosphere Pads и Пиано или по-скоро Роял. Искам да направя хубав запис, нищо повече. Споделете, ако имате да споделите нещо, благодаря :)

Ако питаш мен най-добрият софтуерен вариант е The Grand или още по-добре The Grand 2 ;) Звучи по-добре от Acoustic piano-то! Но иначе е най-добре някой да ти го изсвири...а не да го пишеш, защото се губи и динамика и всичко!

 

:hello:

 

П.С. И Гранд-а го има в twins-a! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нас - простосмъртните - дали някой няма да го качи в тукашните съвръи ?

Макар, че ще взема най-накрая да си го изсвиря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за нас - простосмъртните - дали някой няма да го качи в тукашните съвръи ?

Макар, че ще взема най-накрая да си го изсвиря ;)

Ми то twins-a е български сайт бе :D;)

 

Но с изсвирване винаги е най-добре...особено ако имаш добър синтезатор/пиано от който да извадиш звука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с последното. Най-добре ще е да поканиш някой клавирист с добър клавир/синтезатор за участие. Имай впредвид че ако свири в друга група е хубаво да напишеш сам музиката за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, той ще иска и нещо в замяна. Повечето хора, които познавам или не са много добри или съвсем не са самаряни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително. Не получаваш пари от това парче и съответно не е нормално да взимаш. Аз съм готов да ти помогна. Но от друга страна не съм готов да губя време. Нотирай го, елате с групата си след някоя наша репетиция и ще я запишем в това студио. Искам само името си да фигурира наред с вашето и по възможност да ме запознаете с кадърен и сериозен басист :) Ако се интересуваш пусни ми PM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.