Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос - капачки за адаптери


JustHATEme

Recommended Posts

:thx: :thx: :thx::) :) :godbless: Супер ама не мога да прочета цените ми излизат на какъвто и да е език а го отварям с Мозила... :wallbash: Редактирано от JustHATEme
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз благодаря на Евтим за прясната информация...защото аз вече се разделих с моя дънкан заради липса на капачка :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а навремето китаристите са махали капачките на Гибсън адаптерите..,в този магазин (musicjam.hit.bg ) си ги поръчай ,идват за месец,аз бих сменил адаптерите направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е на някъде месец и ми се струва някак си излишно да сменям адаптери пък и това ще ми излезе доста солено ... за момента спестявам за нещо което ще ми е по полезно за момента (ефект но още не съм си харесам за това ще направя др тема) :) . Все пак свиря от 3 седмици ... и съм в период на убочение и свикване с инструмента :):D за жалост още свиря лесни детски песнички ФлинСтоун и Jinglle Bells :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ време ти е да научиш петичките значи :). най-малкото отварят ти се вратите за цялата пънк музика :D:thumbs_up::dance::happy::cheers2::headbang::wallbash::metalist:

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ време ти е да научиш петичките значи :) . най-малкото отварят ти се вратите за цялата пънк музика :D:):):):cheers2::headbang::):metalist:

 

Петички ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.