Jump to content
Българският форум за музиканти

Улицата-колко от нас я ползват за сцена?


Viara Ivanova

Recommended Posts

Здрасти на всички!Идва лято... (аз съм си оптимист !) ;)

Дайте да раздуем колко от вас ползват улицата за сцена?

Тук има много силна "busking" култура, аз лично като имам нова музика си излизам с китарката и си представям новите хави-мисля че няма по-истинска реакция от това някой, забързан в ежедневието си да се спре да послуша нещо, което не е чувал по радиото и да се покефи

Мисля, че ще е интересно тези, които го правят да споделят

1.как се озвучават (ако се озвучават)

2.какво свирят

3.къде са ви любимите места да свирите

4.какви са реакциите на минувачи, търговци и други мигновено появяващи се субекти, когато се заформи тълпа

5.съществува ли законова уредба с отношение по въпроса/чувала съм за една хава за безредиците, но не съм наясно, та ако някой знае, да разясни моля :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко теми вече, точно преди няколко дена ги изровиха в говорилнята, потърси.

Иначе лятото не е баш дошло, ама стига да е над 10 градуса и да не вали прекалено съм за, и аз съм запланувал да взема една бойна кухарка за полево свирене :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат: "Дайте да раздуем колко от вас ползват улицата за сцена?"

 

:pray::bravo: Много, ама много, ама извънредно много се радвам, :yahoo: че правиш положителна тема за тази пренебрегната :) и подиграна от доста бълг. музиканти, дейност. :tomato:

Аз направих 2 такива теми + анкета. Виж реакциите и ще получиш отговор на всичките си въпроси. :icon_shithappens: Мед ми капе на душата. :dance:

:) Трала-ла, трала-ла, трала-ла, трала-лааа....... :yahoo:

Първа: щрак

Втора: щрак

Трета: щрак

 

:thx:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах

а на мен пък да знаеш колко ми е драго, че те зарадвах хахах

ще погледна, нямам навика да ровичкам много много тук, защото има прекалено много теми, които като ги отвориш към средата са с ДРУГА тема :cheers2:

а и доста често като видя нещо интересно впоследствие забелязвам, че последния пост е от преди 3-4 години :)

 

айде

ще пиша пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) За да си спестиш време, тогава провери само третото щрак, то е най-лаконично и от преди 2 месеца. :cheers2: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.