Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да има Tlm103 или Tlm193 ?


Pif

Recommended Posts

Моля ако на някой от тук четящите / пишещите му се намира такова микрофонче да се обади.

За 103 знам че имат в графити но не познавам никой там. ТЛМ193 има един човек от Русе и като имам път ще мина да го видя но засега нямам.

Та голяма почерпка за който ми намери такова нещо за няколко минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако на някой от тук четящите / пишещите му се намира такова микрофонче да се обади.

За 103 знам че имат в графити но не познавам никой там. ТЛМ193 има един човек от Русе и като имам път ще мина да го видя но засега нямам.

Та голяма почерпка за който ми намери такова нещо за няколко минути.

Аз имам 2 броя TLM 127, които са същите като параметри на гореспоменатите, само имат промяна на посоките. Така и не разбрах за какво са ти??? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяха еднакви нямаше да ги има като модели. Аз вече успях да тествам ТЛМ127 (за което благодаря МНОГО на фирма Алмар) и не съм особенно очарован от този микрофон. Тествах и ТЛМ49 който е една идея по добре но като цяло са много далеч от микрофоните с които съм свикнал - М47 У67, У87, У89 и други от серията.

Надеждите ми са 103 и 193 да са по добри от 127 и да си заслужава човек да си купи ТЛМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ако бяха еднакви нямаше да ги има като модели. Аз вече успях да тествам ТЛМ127 (за което благодаря МНОГО на фирма Алмар) и не съм особенно очарован от този микрофон. Тествах и ТЛМ49 който е една идея по добре но като цяло са много далеч от микрофоните с които съм свикнал - М47 У67, У87, У89 и други от серията.

Надеждите ми са 103 и 193 да са по добри от 127 и да си заслужава човек да си купи ТЛМ.

За 193 незнам, но 103 е абсолютно същия като звук като 127, единствено липсват характеристиките за посоката. В студиото имам 127 имам и АКГ 414. Моето лично мнение е, че на нойманите звукът е една идея по-остър от този на АКГ-то. За това препоръчвам АКГ (по-мек и матов звук) за поп музика, а нойманите (по искрящи и някакси чисти) за по хард парчета.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.