Jump to content
Българският форум за музиканти

The Final Countdown


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Един бърз отговор:

+ кефи ме реверба - носи много гот!

- клавирната бленда трябва да е по-метална и с (повече) хорус&дилей; барабанчето леко кашонира...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми реверба носи много гот, защото всичко е дублирано отпред е Dry сигнала сух и остър, а отзад е компресиран реверб отсечен с гейт и още мазен верб и после става мощен удар. Блендата е само една от един синт на cubase 5... пък за барабана нз, мисля че този дръм сет е мощен пък дали е кашонест.. мисля, че пасва :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май няма смисъл вече да се правя че разбирам и мога... то никой не те ебава... няма смисъл да го правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кажи ми направено е добре и микс и други работи при виждания 100 към 2 коментара няма смисъл да ви правя разни работи и да ги качвам и и и и и и........ разбираш ме :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя воля, аз от микс не разбирам много, повече от свирене, микса си е добре за мен, но принципно песента ми е скучна на мене така че няма какво повече да кажа, само че изпълнението е правилно. Но това не е малко за мен това е важно не знам за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи - готино инструменталче, жалко, че е кратко. Клавирът като че ли трябва да е малко по-хард, иначе другото ми хареса (барабаните може да са лееееко още малко по-плътни). Мастърингът е добре. Само вокалче :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.