Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Frontman 212r


ironspider

Recommended Posts

главно за това комбо ме интересува дали чистият му канал става защото смятам да го ползвам с комбинация от процесор. мерси предварително :thumbs_up::) :)

 

 

Stay Metal :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

главно за това комбо ме интересува дали чистият му канал става защото смятам да го ползвам с комбинация от процесор. мерси предварително :girl_cray2::) :)

 

 

Stay Metal :offtopic-001:

Ти да не си от група Spider??Просто щотот видях, че пише че си от ДГР :) иначе фендер са известни със своя клийн саунд.Аз имам Fender 65r и съм много доволен. Чуй как звучи тука на това клипче и останалите

Озвучаването е централно, но залата беше достатъчна да се озвучи добре само от кубето.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфо. и не не свиря в SPIDER, 1 всичка в тази група са некъдирници който си мислят че стават за не :offtopic-001::girl_cray2:.2 в димитровград няма само 1 група

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значение има дали му е добър чистия канал? След като прекараш процесор през него напълно се обезличават даденостите на усилвателя...

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ставаше въпрос дали има добри честоти защото имам ено кубе което не средите и високите след като жкл процесор стават ужасни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yves прав.Процесорите могат да ми........ :girl_cray2: лично мнение все пак!!! :offtopic-001:

Познаваш ли ги че си мислиш че са некадърници???

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвал съм се известно време да изкарам сносен тон с процесори през такова комбо, но за жалост без успех.

Като цяло чистия му канал има доста високи които аз не успях да изрежа както трябва. 20-30 годишни вермонки звучаха в пъти по-добре от това.

Иначе ако свириш само с неговия драйв не е никак лошо за не особено тежка музика.

Един друг съфорумец също се беше мъчил да докара звук с такова комбо, но с камьончета в общи линии и той стигна до същите изводи.

 

И @Yves има значения какъв ти е чистия канал дори да свириш с процесор.

 

Моите 5 стотинки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, като за тази си цена. Black_Waltz обаче е прав - чистия канал доста "дрънчи". А и това кубе, както и повечето толкова мощни кубета (120 W) трябва да се свири доста силно, за да се чуе. Ако през повечето време ще свириш във вас...по-добре помисли за нещо друго. Дори за репетиция/сцена в малко клубче е доста силно и на 4/10 вече дъни ужасно силно.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми пич личи си че си китарен нууб (видях че си пуснал и друга тема за процесори и тия мазнотии там) та като си трагнал за начинаешТ няма да ти пука толкоз как звучи и баи да веи тоя дето ти е дал идеята да ползваш дистъра на ЕВТИНИЯ процесор му кажи да си пусне един и да не се качва никога на сцена за да не уббие публиката с ЯКИЯ си тон зашТото всички знаим как хубаво звучат процесорите и т.нннн

моите 0 ст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж затова комбо нз аз ползвам процесор.ама ми е интересно как 2 3 човека решават че процесорите не и се опитват да насадят тва на веки.INVADER ти някога свирил ли са на хуваб процесор че казваш че процесорите не вадили звук.Купи си един LINE 6 посвири на него куписи после и 3 камиончета и направи разликата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорех за ЕВТИНИТЕ! не за ламповите и тия които са с цена МНОГО. сега ако ми кажеш че процесор за 200 звучи мн добре тогава вече можеш да си ходиш :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.мне не зжучи мн добре и това може да го разбереш само поцената,защото ако беше най доброто на пазара нямаше да струва 200-300 лв. а щеше да бъде 2000-3000. 2.Ти някога свирил ли си на точно този модел процесори или всичко което го говориш е ей така заучено от др форуми за да може да се прайм на мн хитри пред "нуубовете" и 3. за парите който му искат си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.