Jump to content
Българският форум за музиканти

Перца


badValue

Recommended Posts

от ТОЗИ магазин

мислех днес да доръчвам, но ще остане за утре

харесал съм си 3901302119338080_1.jpg и 3901172981088080_2.jpg

 

мога да поръчам и за още някой(и) ако иска , но имам изискване , които си поръча да ми дойде на крака да си ги вземе(ако не е навит да си ги поръчва сам) - дървеница/мусагеница... метро станцията(Мусагеница), за да е удобно на тези от "другите" квартали, затова офертата е само за Софиянци!!!(а не ми се ходи до куриери да ги пращам.. а и цената ще му дойде като да си ги поръча "той" за където си живее)

също така трябва да е в удобно за мен време .. около 9:00(сутрин) и 18:00(вечер) минавам от там всеки работен ден.Нека да "поръчват" само хора, които са навити на тези условия.

 

доставката няма да я деля с никой!!!(ако са над 10 пакета доставката е БЕЗПЛАТНА, което в крайна сметка би повлияло само на мен)

$->лв. (всеки да знае колко ще плати)мисля че кредитната ми карта ще я "накажат " 1.35-1.40(не смятам че ще е повече) за долар, което значи че на толкова ще таксувам и аз, като за улеснение и за да не се разнасят стотини, всичко над 10ст ще го закръглям нагоре (пример 4.26-> 5лв) .. (7.08 = 7лв)

 

цени и модели са тези от магазина!!!!! -- моля ако има желаещи да ми пуснат линк към стоката и бройка на пакетчета ... (за всяки артикул си пише колко перца има в "пликче)

пример:

3901001043348080_3.jpg (снимката е и линк) 12 стандартни тортекс - $2.80 * 1.40 = 3.92 (4лв)

 

ако настане голяма дандъния на НИКОЙ няма да поръчам, а само за мен!!!

също така е хубаво да не изкупя целия магазин , ако някой иска повече перца нека да си поръча сам, няма да му е голяма набутвация (очаквам да направя поръчка за макс 5-6 човека и не повече от 15 "пликчета") .....

 

 

ако някой има въпроси .. да пита ТУК в темата за да е ясно на всички.

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме, че ти пиша в темата !!! Правя го за да не пускам друга

 

Ако някой от Пловдив иска да си поръчаме и ние (понеже не отговаряме на условията на badValue :D ) нека пише ЛС и да организираме нещо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай ви пускам един линк , на който има цена за доставка до БГ - при положение , че ви интересува!

 

 

 

http://instruments.shop.ebay.com/Picks-/20...tpos=&gbr=1

 

 

 

 

:)

Редактирано от rockfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като допълнение към rockfire... доставката до БГ е 3-4 $ ...а за поръчка на 10 и повече артикула доставката е БЕЗПЛАТНА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малкосе втрещих като видях(не ме питайте какво правя по това време), че имам ЛС с поръчка за 12 пликчета!?!??!?!?

Ще се чуя с човека да се разберем... че и преди сме имали приказка... но за бога хора ... при тези бройки това си е направо отделна поръчка, при това безплатно ще си отиде направо при подателя("пожелателя"), а и са си хич да не е са си $40(около 150 пера) колкото и да ви обичам не мога да поръчвам толкова...

 

мислех си че ще поръчам по 1-2 пликчета на човек , а то какво се получи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 3:58 смятам да затворя предложението .. 24ч които видял - видял ... другите да гледат по- често в форума!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поръчани(и платени) 16 пакета на обща стойност $46.38

след 3-4 дена ще мога да кажа на каква стойност е за да се изчисли курса на долара

поръчаха 4 човека (те си знаят) кой са.. като дойдат ще им кажа (на ЛС)

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

... информация към хората, които са си поръчвали от същия търговец

 

вчера ми върнаха парите(от пейпал) понеже нито аз нито те успяха да се свържат с продавача в диспута свързан с това, че перата не съм ги получил .. така че не изпускайте срока да си искате обратно парите ако не са ви дошли перата!!!!!

 

случват се такива :surprise: работи с ибей !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е срока за искане на парите обратно и към кого трябва да се обърна?

 

Те са минали няма и 3 седмици, ама ако случайно не дойдат до след още 1-2 да предприема действия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срока в който трябва да "инициираш" диспут в PayPal е 45 след плащането ....

след това имаш 20(ми се върти) дена в които да си комуникираш с продавача ...(не съм ги получил, пратил съм ги .. и т.н. ) да се обеждавате

и до15-20 ден ако не си доволен от това как се движат преговорите можеш да "превърнеш" диспута в Claim и тогава пейПал преценява

 

при мен заради липса на комуникация прецени в моя полза и ми върна ВСИЧКО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.