Jump to content
Българският форум за музиканти

Regenkatzen


Recommended Posts

^ След това парче (точно този запис), Светле стана от барабаните и си тръгна от студиото (това се случи малко след началото), така че това беше последният ни общ запис и общо свирене с него, което смятам засилва култовостта на парчето :greenangel:

 

...но тези неща, заедно с други радости ще бъдат скоро описани в майспейс - много ни е дълга историята и все не успявам да я синтезирам или се случва нещо ново и други работи :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух няколко от песните.

Харесах бас и вокалните линии. Женският вокал, мъжкият по скоро не.

Барабаните са ми много кашонести. Успех с новият барабанист!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ "Кашонести" са понеже такъв беше комплектът, а и защото записите (бас и барабани, и глас, без този с мъжкия вокал) са правени с кондензаторен микрофон за стаята ;)

 

Изобщо не говорим за звук тук, а само за представяне на груби и сурови идеи (както се казва и демото - RAW DEMO), които са предимно за ценители ;)

Изчистени басови линии, диалози, аранжименти и звук очаквайте скоро (но не много скоро), а до тогава се дивете на дивото :)

 

П.П.:

Някои от нещата са крайно различни - може би, ще е добре да опиташ да ги чуеш всичките :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, кефите бе пичове (и дама) :icon_shithappens:

 

Не минавам много често през този раздел и съм пропуснал да чуя хавата ви.

 

Ами общо взето всичко, което чух ме кефи - бих дошъл и ви слушал на живо с удоволствие. Забележки няма (освен тук-таме ритмически разминавания, но записът в студио ще елиминира въпросните, предполагам).

 

Вокалката е супер - много готин глас и пеене!

 

Свилен вкарва психарските бас линии!

 

Барабаниста - кой е в момента? Има ли го, няма ли го? Не разбрах к'во се слУчи...

 

Успехи,

 

Пешо

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за kitaratapesho понеже писа, че би слушал бандата на живо, ето тук едно видео от последния концерт на Regenkatzen. В случая зад барабаните съм аз, защото бяха прекъснали отношенията си със Светльо. Обадиха ми се 4 дни преди участието и имахме 4 репетиции, от които само една в пълен състав. За плановете на бандата обаче най-добре да се изкаже Свилен.

 

И без повече да досаждам, ето го и ВИДЕОТО .

 

Дълго е 35 минути на който му се гледа цялото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Готина музика и много свеж звук... ^_^

На няколко пъти се улавях как вкарвам соло тромбон... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Money Defection!!!! свежарско :dance: :)I'm staying here drinkin a beer !!!!

докато слушах за първи път се сетих за началото на Guns of Brixton на Clash мисля, че му ходи такъв тип продукция :)

много готска идеята с мъжкия вокал!!!напомни ми на даскала от Wall/Floyd :icon_shithappens:

 

също така страхотно впечатление прави лиричния,но moody тон на вокалистката :P:)

иначе For You ми е любима за момента, много яка мелодия !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Стила е джапънки :hysterical:

 

Иначе аз съм ви почитател още откакто ви чух с кандидатурата за феста smile.gif

 

Официално е вече. Това ни е стилът, а ти, явно, си кръстник и ще треа да се черпим, значи ;)

 

"Определят стила си като "Джапънки" (минималистичен ДЖАз/интелигентен ПЪНК И ноти)."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.