Jump to content
Българският форум за музиканти

Another Lying Man - Sy


apotapo

Recommended Posts

Ето я песента странна е на звучене не мога да определя стила, (ако въобще може да се

говори за такъв). На места криви вокала, но е записван със скайп мик. за 5 лв.

Надявам се да не ви увреди слуха :surprise:http://www.4shared.com/file/174513865/6a2f..._lying_man.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко прог-парче има добър аранжимент и наистина трябва с банда да го запишеш. Твърде лекичко е за моя вкус, дори за прог, но е добро като песен. Вокалите са проблемни на всички, особено с това да се пее без да се старае човек да пее, а да го изрази. Става, ама с много повторения и още толкова за по-сигурно.

Аз не бих могъл по-добре, но не оставяй така нещата. Намери си банда и забивайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво парче е станало, еклектично някак!

 

Между другото тембърът ти ми напомня много за този на фронтмена на Styx. :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Polyphony, ще предам на вокала, :) Радвам се че ви хареса не очаквах някой да я изслуша

до края, записа е доста посредствен, (ако може даже да се нарече запис). Някой ден може и да бъде изсвирена

с група, но ме съмнява да види бял свят. Благодаря ви че отделихте от времето си

да анализирате това музикално недоносче. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много готино, рядко ми се случва да изслушам нещо докраи, но в това определено имаше нещо, което не присъстваше в останалите, че и ме накара да пиша. Не е задължително да се свири от банда, просто ще е добре да има по студийно звучене, тогава нещата ще са....

Да де и като гледам нищо съществено не съм казал, но е време да си поправя грешката. Има силно начало, което вероятно е причината да го изслушам докраи, вероятно и обръщането на ритъма на барабаните ме е грабнало, понеже това не е нещо, което се чува често. Малката фраза (Living your life for love, ако правилно съм го чул), която се изпява след 1:10 минута не ми звучи уверена, някак си много плахо. Може би ако има един малко по-добър микрофон от този за 5 лв. нещата ще имат далеч по-добър резултат и донякъде разбирам защо вокалите не ми звучат много наред. Инъче има много идей, има най-важното - ясен модел и завършек. Преди време някъде споменавах едни синусуиди за динамиката на парчетата и мисля, че тук я има, макар, че е с по- странна форма.

 

Засега толкова мога да изложа по въпроса, надявам се , че като пуснеш следващият вариант на същата песен да имам много повече за казване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино парче и вокала е учудващо кадърен, на места не звучи много сигурен, ообаче определено има зверско количество потенциал, кефи ме.

Бих се радвал да чуя парчето записано с истински инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kingdomx, благодаря за обстойния коментар. Радвам се че някой е забелязал смяната на ритъма. Значи има някакъв ефект, а не звучи като дефект :rolleyes:

black_waltz, вокала по образование е певец, но не и по месторабота :rolleyes:, така че сигурно за това не ти звучи много сигурен, поради липса на време да поддържа

гласа си, that's life!!!

Радвам се че сте слушали парчето докрай и идеята ви е допаднала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.