Jump to content
Българският форум за музиканти

Svoevolie


circles

Recommended Posts

www.svoevolie.hit.bg

чуйте тази банда, случи се така, че парчето Дегенерат спечели някакъв конкурс през 2000 год. на БНР, а певеца им го нямаше и се наложи аз да се дерем за професионалния запис пак в БНР, преценете сами резултата от професионалистите...

това би трябвало да е рок...

 

а саунда стана почти грайнд :metalist:

 

респект към бандата! :exclaim:

Редактирано от Circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е грайнд...

Грайнд слушах на 12 год. възраст, а такива парчета съм слушал преди 10-тина години... имаше една група, дето я бяха пуснали една вечер по БНР в предаването на Гергана Лазарова в събота вечер... индъстриъл се водеха тогава, с някакви политически текстове и за наркотиците беше май... ама чувствително не по-добре се справяте от тях... мисля, че бяха от Русе (имам ги някъде на касетка, ако е още читава?! Разликата е 10 год., така че се вземете в ръце и крака и дерзайте още. А вокала на "Дегенерат" "пее" (разбирай нарежда) все едно му предстои конкурс по най-скоростна ерекция... толкова е вдървен горкия. Никакъв хъс! А такива парчета ала Beastie Boys се пеят с много нахъсаност, почти до такава степен като на Зак де ла Рока!

Аре... напред!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е грайнд...

Грайнд слушах на 12 год. възраст, а такива парчета съм слушал преди 10-тина години... имаше една група, дето я бяха пуснали една вечер по БНР в предаването на Гергана Лазарова в събота вечер... индъстриъл се водеха тогава, с някакви политически текстове и за наркотиците беше май... ама чувствително не по-добре се справяте от тях... мисля, че бяха от Русе (имам ги някъде на касетка, ако е още читава?! Разликата е 10 год., така че се вземете в ръце и крака и дерзайте още. А вокала на "Дегенерат" "пее" (разбирай нарежда) все едно му предстои конкурс по най-скоростна ерекция... толкова е вдървен горкия. Никакъв хъс! А такива парчета ала Beastie Boys се пеят с много нахъсаност, почти до такава степен като на Зак де ла Рока!

Аре... напред!!!

еее недей тъй, ние вече подписахме договор със Sony-music и ще ни издадават следващите 5 албума с по 300 000 тираж всеки!! :D

Не ми казвай че още не си чул за съвместното ни турне със Стоунс?! :)

ще те земеме и тебе за съпорт да ни обясниш точно как седят нещата че видиш ли - куци сме си се родили! :D

 

ти си моя идол!

ние в тебе се кълнем!!! :D:D:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,Сашко,к'ъв е тоя глас ?! ;) Ние едно време трябваше да те оставим да пееш вместо Пако бре,серсемин!!! :godbless: A за звукчето - гаражен олд скуул блек метъл: Gorgoroth'94!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.