Jump to content
Българският форум за музиканти

Kои от какво или кой е повлиян


One_Voice

Recommended Posts

Доиде ми на ума да питам за6то сте хванали китарата.От какво стилове сте повлиани и коя ви е лиобимата група ???

 

Аз лично сьм повлиян от HARDCORE, PUNk и донякаде метала..

Много се кефя на Бьлгарските групи Last Hope, Vendetta

 

Rage Against, Deftones, трябва да си призная че и KORN са мо повлиали , абе слу6ам доста работи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тая тема прсто мина процедурно вече доста пъти :rolleyes: Айде аз ще кажа както навсякъде - Sublime и изобщо ска. Винаги... Кока Кола :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пишете какво слушате и кой групи ви кефят напоследьк 

 

Напоследък се поизкефих на SONATA ARCTICA - "Reckoning Night" и на SOILWORK - "Natural Born Chaos", също на ГРАФА - "Ако Има Рай" :rolleyes: и MAROON 5 - "Songs About Jane" :rolleyes: и т.н., ама ще стане длъжко ... :)

 

Иначе пак ще си спомена Джинката (COMATOSE) - мнооооооооого добър!!!

 

p.s. Абе верно помина тая тема поне веднъж вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз слушам и съм повлиян от black и death метъла,но най-вече Alexi "WildChid" , Laiho(Children of Bodom) , но се кефя и на Immortal и много други.А защо избрах китарата? 'Ми защото ме кефи как някои хорая карат да плаче :) А напоследък много се кефя на The Kovenant и Berzerker

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доиде ми на ума да питам за6то сте хванали китарата.От какво стилове сте повлиани и коя ви е лиобимата група ???

 

Аз лично сьм повлиян от HARDCORE, PUNk и донякаде метала..

  Много се кефя на Бьлгарските групи Last Hope, Vendetta 

 

Rage Against, Deftones, трябва да си призная че и KORN са мо повлиали , абе слу6ам доста работи !

Значи китаратя я хванах щото се ми беше интересна,бях член на група пеех само(ревях) после пазарувах един Бас и после една китара, после смених китарата и продадох баса :) ,после продадох и другта и отидох да служа на родината..6 (мислех 4а са 5 преди) години след това пазарувах отново китара!!! И пак сме на линия.

Влияния много, но по онова време разделно беше Дет метал-а и Траша друго то бе мрак :)Сега продължаваме в същата насока горе долу с единствената разлика че се запалих по мелодичния дет,нещо което толкова време избягвах и проспах..но нз сега наваксваме :) Ако тръгна да изброявам групи няма да му излезе края но.. At The Gates,The Duskfall, In Flames, Detonation.The Wake , Dark Tranq.. towa sa gore dolu ne]tata koito me wylnuwat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М чи аз определено се влеая от Петручи и Ромео :inlove: :bravo: ЕХХХХХХХХХХХ................ Само и да можех да свиря като тях :inlove: :inlove: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М чи аз определено се влеая от Петручи и Ромео :inlove: :godbless: ЕХХХХХХХХХХХ................ Само и да можех да свиря като тях :inlove: :inlove: :inlove:

Е, то не е необходимо да свириш КАТО тях, а да си вземеш нещичко ценно, нали? ;) Затова си имаме любимци - да се учим от тях, а не да им подражаваме... :guitar:

(и това нещо го казва някой с ник на известен китарист... :godbless: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах китарата, като подготве в гимназията, щото чух Hendrix, пък и тогава бяха най-яките години за hard-rock & heavy metal - Snake, Maiden, Judas, Van Halen. После Vai, Pantera, Petruchi. По едно време се забатачих и бях на прага да спра, но чух Scott Henderson и айде, пак кълчи пръсти. Тва си е призвание, нема отърване. Късмет на всички в сърцатата борба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече съм повлиян от Рики Мартин. Той е моят идол. На второ място вече идват Джъстин Тимбърлейк и Бритни. По нататък са всичките бой банди ама няма да ги изреждам че са много........ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече съм повлиян от Рики Мартин. Той е моят идол. На второ място вече идват Джъстин Тимбърлейк и Бритни. По нататък са всичките бой банди ама няма да ги изреждам че са много........ :)

:)B)B)

ами къде забрави класиците Сандра, Саманта Фокс, Си Си Кеч, Ню Кидс и др.

та те са им първоучителите :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.