Jump to content
Българският форум за музиканти

Чак сега видях темата,честно!


Recommended Posts

Привет на всички!

Казвам се Иван,на 25 години,от Пазарджик(дотук-добре).Започнах да се занимавам с китара от 1991 година,но първата си я купих септември 2009(вече малко странно).До този момент дрънках само и единствено на акустична Кремона,която баща ми притежава още от 80-те години и която продължава да си стои в къщи(тук пак добре).Най-лошото е,че свирих по два месеца на всеки 6 години.Тоест-дрън,дрън и после-абе я......к'во ш'ти се занимавам тука с китари....Скоро дойде времето пак да свиря и отидох да си купя струни,щото,сещате се тия на какво приличаха.Върнах се с китара Фактор и китайско кубе 15 вата,черно.Вече изкарахме повече от два месеца и се замислям,че връзката ни е сериозна.Регистрирах се и във форума,за допълване на музикантския ми имидж.Естествено,писал съм само глупости.То какво друго да очаквате от човек,който научи едва тук,че ламповите усилватели съществуват наистина.Дори заради някои теми в раздел "Изработка и ремонт" си купих два поялника.И комплект шестограми.За да обхвана и други страни от живота си,ще кажа,че съм учил Български език и Френски език в Пловдивския университет,имам шофьорска книжка от 7 години и обичам филе от акула.Работя като видеомонтажист,отделно като секретар във фирма за строителен надзор и енергийна ефективност.Общо-взето това е.По-кратко и по-свързано не можах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Пожелавам ти да събереш много полезна информация и знания, които да ти помогнат да се кефиш и да правиш готина музика! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и надявам се да свириш по малко повечко от два месеца на 6 години, например поне 6 месеца на 2 години ;) майтапа на страна, но свири повече, струва си. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

:thumbs_up:

То какво друго да очаквате от човек,който научи едва тук,че ламповите усилватели съществуват наистина.

 

Ванкаа ;) чак сега го прочитам това

напомни ми за едно от многото ми велики открития(не само в музиката) :bravo:

като бях на 13 си мислех, че електрическите китари(понеже видете ли са електрически, а не акустични) най-вероятно си имат кабел със щепсел накрая, като всеки друг ел.уред :hysterical::hysterical:

бях толкова учудена, когато видях една "отблизо" и вместо кабел имаше...дупка(jack input) :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на 13 хубаво,ама аз до 25 си мислех,че лампов усилвател е този,който отпред има светеща лампичка.Нещо като телевизорите.

Радвам се,че ще навърша 26 вече по-образован.Ама то филологията като няма нищо общо с електрониката,как да ги знам тия работи?Аз да се понауча да свиря,пък с тока има кой да се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

хих то и аз в английската само се научих да критикувам и остроумнича

добре, че тати е предвидлив човек и като ми купи китарата каза:

"а сега е време да те науча и как се запояват кабели" :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така де,но ако не беше форумът,досега 100 пъти да съм изхвърлил тая китара.Музикант.орг спаси един инструмент от опожаряване или удавяне в Марица. :)

Кубето мисля да го надена горе на гръмоотвода,барем му дОйде пауъра.

 

Айде,че ме чакат хорА и ръченици. :D

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванката е най-свежия и позитивен тип, който съм срещам от много време насам-без да съм го срещал. Направо ме облъчва с позитивна енергия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.