Jump to content
Българският форум за музиканти

Bon Jovi - Livin' On A Prayer + Vocal


Chuck Norris

Recommended Posts

Ето нещо, над което работих дълго време, Всичко е свирено и пято от мен без БИРБАН-а :hysterical: Надявам се да ви хареса, коментирайте. ;)

 

http://www.4shared.com/file/163562010/5886...in_mixdown.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Наистина много готин вокал си вкарал имаш готин глас и китарката е добре, само блендата в началото е малко гадничка,защото Ричи Самбора толк бокс и така звучи малко неестествено.Чувам че я пееш в оригиналната тоналност,а тя е доста висока и внимавай на модулацията да не скъсаш някоя струна:hysterical: Но като цяло ме изкефи бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за изпълнението! :)

 

И за високия глас!

 

 

Единстевно в припева нещо ме смущава във високия бек вокал. Звучи ми насечено, но и нещо, което не мога да формулирам. На фалцет ли го пееш??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е на фалцет, с гърло е, но микрофона е динамичен, а не кондензаторен и най малкото поклащане се отразява, след като вкарам ефекта за мастъринг. Вокала има прекалено много високи, но това е от микрофона.

 

Всички инструменти са натурални, баса си е натурален, китарата също, използвам два клавира: Technics KN500 и Korg T3. Но баса и всички други инструменти без барабаните са изсвирени от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

 

Китарата не е ли малко висока?

 

Полифон говореше за най-високия вокал (който пее фа и сол на втора) - не знам как се пеят тия тонове на "гърло" от мъжки вид. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички инструменти са натурални, баса си е натурален, китарата също, използвам два клавира: Technics KN500 и Korg T3. Но баса и всички други инструменти без барабаните са изсвирени от мен.

 

Бравос! Много хубаво е станало. :girl_witch: Помислих, че си използвал бленда за бас от клавира, защото звучи по-балансирано с клавирите, отколкото китарата. Щом хвана и модулацията накрая... Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, доста добре е станало. Само на моменти на най-високите места гласа ти малко се мъчи, но е супер яко иначе.

Редактирано от james-assya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изрод си! на 3ти идвам да ми я изпееш на ухо :music336:

 

На 3-ти в Алиби Варна свирим, моля всички варненци съфорумници да подкрепят! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за изпълнението. :music336:

 

Фен съм. И със Стийлхарт добре се беше справил доколкото си спомням...

 

Мерси на всички! Скоро ще се опитам да изпея и на Steelheart - Never Let You Go (Angel Eyes)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.