Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за аудио интерфейс


Stoyko Lisichkov

Recommended Posts

Някои притежава/има впечатления/работи ли с тази машина? Съответно следващия ми въпрос е горе-долу с какъв софтуер се разбира най-добре и каква трябва да ми е кнофигурацията (на компютъра). ЛИНК

Редактирано от Stoyko Lisichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда приемливо, (на външен вид)...от опита ми с други модели на Таскам (по-стария , но много по-сериозен FW1884) мисля, че звука на конверторите е леко "тъничък", и още преди 0 db клипваше записа. Но за цената си....няма аналог. Относно софта - бъндъла е с кюбейс, преди време софтуерния пакет беше със сонар.Виж на сайта , дали има нови версии на драйверите за една и съща ОС. Ако има - това означава , че са били нестабилни.

Абе за 280 евро ще си звучи като саундбластер ....(май)....

Моя съвет е да сложиш още малко, и да вземеш нещо на M-AUDIO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото!

Не вярвам да звучи чак като саундбластер, все пак фирмата си е с име. Другите модели евентуални, който мога да си позволя са М-аудио Delta 1010, но той няма балансирани входове и фантом. Другия е М-аудио Fast Track Ultra 8R линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък ми казаха, че на М-аудио специално Fast Track серията, преампите не са били тихи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toчно този модел се различава от малките фаст трак, даже си пише - октан преампи....(каквото и да означава...) при мен имам ProFire 2626... мажеш да ги чуеш (преампите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде да ги чуя :) ? Напоследък ми препоръчаха един Алесис 8канален. Но пак допирам до факта, че не съм работил с такива устройства и търся квалифициран съвет от хора, който са работили с въпросните модели и мога да им се доверя на меродавните мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а един линк да ги разгледаме гиама ли защото преди 1 год купих една 256 за 120 и на нея нямаше даже лепенка на производител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде да ги чуя :) ? Напоследък ми препоръчаха един Алесис 8канален. Но пак допирам до факта, че не съм работил с такива устройства и търся квалифициран съвет от хора, който са работили с въпросните модели и мога да им се доверя на меродавните мнения.

 

обади ми се , или на ЛС за контакт. В София съм. Относно Алесис (ио 14 и ио 26) - стабилни драйвери, лесна употреба, и компромисен звук...

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.