Jump to content
Българският форум за музиканти

Ами накрая и аз да си кажа :)


Recommended Posts

Малко като след дъжд качулка, но и аз да си кажа какво съм и откъде съм се донасъл :)

 

Казвам се Виктор, на 24 годинки съм и от доста време тормозя околните с моята китарка...Вече май станаха 12 годинки... УХААА как лети времето :Р

Любими групички имам и то доста, но ще си кажа само най-любимите :D

Клоу Фингър, Инфлеймз, Муунспел, Напалм Деф(мале как се пише на БГ, не е истина:D )

Свиря ритъм китарка, засега самичък, нещо не мога да се престраша да се покажа пред хора. Тук гледам, че има хорица от 32-ро училище, така че съм в свои води :D

Познавам се с някои от вас, засичали сме се по збирщини на форума :happy:

Кой ме е инспирирал... Не знам... Когато бях на 12 лета ми подариха една касета на Пантера - Вулгарния Дисплей На Пауъртът и оттогава съм привърженик на тежките стилове, за ужас на мама и тати, а те ме готвеха за адвокат :D ХИХИХИ ШОК!!!

Свиря на един готик блек Стагг, а и наскоро, преди броени дни си купих и едно басче пак на Стагг. Абе като цяло Стаггнация :D

 

Тук съм от много време, към годинка отива вече и чак сега се описах какво нящу съм.

Много приятни хора срещнах тук, много полезна информация получих и много се смях досега. Големи приятели имам сред вас, хей! :) Мерси за всичко и все така напред, народе! :headbang:

Дай да спра да пиша, че ставам досаден вече :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл отново! Позагуби се нещо през последните месеци!

Честит ти бас, пожелавам ти да режеш глави с него ... а ако стилът го позволява БУКВАЛНО :green:

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, съседе и аз отдавна не съм те виждал...дет живеем през етаж...ПУУУУУ СРАМОТА!!! Тез дни на по бира? Само да взема аванс, че след бас китарата закъсах малко с парите :godbless::headbang:

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, съседе и аз отдавна не съм те виждал...дет живеем през етаж...ПУУУУУ СРАМОТА!!!  Тез дни на по бира? Само да взема аванс, че след бас китарата закъсах малко с парите  :headbang:  :pray:

Кога викаш, къде? :D

 

Иначе - честит ти бас, мас и газ - со здраве и пи'йнье :pray:

 

И да се грижиш за себе си, че - ей ме къде съм - скачам ти и те пребивам, ако и да си в горна категория :godbless:

 

Скоро ще дойда и да ти осветим 'партамента ремонтиран, ще донеса мезе и кухата, да се видим, както си му е редът... Чекай да ти певам, дет' се викаше у един филм :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дет се вика за по бира винаги има кога и къде, само да има с кого... Аз вас, хорица не съм ви виждал от много време и не знам кога ще мога... Много работа се натрупа и то по празниците... Техниците не сме много ОК, когато става дума за паднали сървъри и недоволни клиенти... Както и да е, това си е мой проблем, ще се мине и това :D Приятелката ми си дойде замалко в БГ и съм ангажиран с нея и покрай нея до 13 януари, та може след това да се направи едно следпразнично поливане на празниците :pray: Само да се организираме и където и да сме, там съм :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.