Jump to content
Българският форум за музиканти

Българска Рок Музика


Recommended Posts

Здравейте на всички! Аз съм нов в този сайт, занимавам се с музика от приблизително 9 години. Китарист съм и имам електрическа китара, класическа (Кремона) и една кънтри китара. Попринцип си падам предимно по стила на Раммщайн и дори в момента създавам нова банда :). Търсих на всякъде в гугъл за табовете или нотите на една много любима песен, на Георги Минчев - Българският Рок. Много я харесвам песента и бих искал ако някой случайно знае табовете или нотите й да ми ми ги каже или да ми даде линк или съвет къде, бих могъл да ги намеря. Също бих искал и нотите / табовете на Българско Реге, Комунизъм Блус, Полтергайст, Блаженни Години, Бира Секс и Рок 'н' Рол. Предварително Ви благодаря :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но има ли нещо като по "смислени" ноти / табове, защото така като са в текста съвсем се обърквам, мога ако са изписани всичките тези ноти/табове на нотни редове от горе до долу или ако ги има във вариант за " Guitar Pro 5" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но има ли нещо като по "смислени" ноти / табове
Не,няма.Хюмън нейчър (тва е една компания за /от компютърни кретени) са изобретили нещо дето му викат "Слух" и за елементарните парчета на Жоро Минчев (лека му пръст на този много приятен и интелегентен човек) върши мн. добра работа тая програмка. "Слух" има нужда от стартиране чрез прослушване на компилации на дебели мазни негри като Хаулин Улф,Мъди Уотърс,Албърт Кинг,ББ Кинг,Уилямсите не ги споменавам..плюс още хиляди имена.Та Иван Лечев и Петър Гюзелев я имат тая програма и свирят тия работи дето ги слушаме,ма без комп и табове не става.

;)

 

Ако не схващаш майтапа и не можеш да чуеш 3 акода как одат,каква музика ще правим?

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Нема страшно,хубаво е да си влюбен,особено в подходящия човек..,иначе става зле.Исках да кжа,че това са лесни парчета и се вадят на слух с малко слушане. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но влюбен в подходящото момиче, но то май не си пада по мен а само като за приятелство ;) ;) :D , но за слух не съм толкоз добър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.