Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Brothers 4 - Подарявам китара


EAmechaniX

Recommended Posts

Здравейте, драги начинаещи китаристи!

 

Преди месец ми донесоха една стара класическа китара, която имаше нужда от ремонт и опресняване на външният вид.

Не след дълго китарата вече е с нов лак и нови струни Ърнибол, и е готова да поеме пътя към новия собственик.

Някои от вас предполагам помнят предишната томбола. По същият начин ще се разиграе и сега.

Записвате се в темата и в четвъртък вечерта с помощта на скрипт ще разджуркам имената на участниците.

В петък китарата вече ще е в ръцете на Еконт, които ще закарат инструмента до дома на новият собственик.В събота

избраният кандидат ще свири на нея. :thumbup: Транспорта ще поема аз.

Нека да участват само тези, които нямат класическа китара, искат да свирят на такава китара и са до 16 години.

След малко ще сложа снимки. Размера на китарата е 3/4 ако не се лъжа - малка е. Ако греша то нека някой ме поправи на Л.С. Просто не съм запознат с размерите на тия инструменти. Разстоянието от нъта до магарето е 58.5 см

 

Нека пишат само тези, които искат да участват! Запишете годините в профила си!

Хора, които са се регистрирали специално за да участват в томболата, няма да участват!

Не пълнете темата с хвалби - ще бъдат изтрити!

Също така не ми пишете лични съобщения - пишете тук ако искате да участвате!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам и аз да се запиша за участие. Принципно свиря малко на бас, но искам да се науча на класическа китара, защото много ми харесва самото звучене, но нямам възможността да си купя. На 16 години съм и не съм новорегистриран. Евала на автора на темата и успех и на останалите.

 

Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, :headbang:

Първо искам да уточня, че не съм начинаещ и свиря на ел. китара от почти година и половина. Ако това, че вече имам някакъв натрупан опит с други китари е проблем ме пропуснете, предварително се извинявам, че не съм схванал идеята. Имам и уестърн китара, но много ми липсва класическа и отдавна се оглеждам за разни оферти, ама стигнах само до там - така и не можах да си закупя.

Та... бих искал да си пробвам късмета и да се запиша. Радвам се, че във форума за пореден път се правят подаръци от този тип, които още повече те мотивират да свириш!

 

Поздрави,

Габриел

 

Редакция: Всъщност отново забравих да спомена най-важното... на 15 години съм. Е случва се, даже и на младини. :girl_cray2:

Редактирано от Unchained
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрявейте ,

записвам се и аз

години 13(свиря от 12)

свиря на една електрическа

относително начинаещ съм защото се уча сам

много ще се радвам ако спечеля

П.П

Имам и една уестърнка

Редактирано от hristo9
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм желаещ, на 14 години съм и бих искал да свиря на класическа китара, но вече имам електрическа, която всъщност е на баща ми де, дали мога да участвам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.