Jump to content
Българският форум за музиканти

Peavey


One_Voice

Recommended Posts

* 40 watts (rms)

* 10 inch super-duty Blue Marvel® speaker

* Two footswitchable channels clean and lead

* 3-band EQ per channel

* Headphone jack

* Modern/vintage voicing switch on clean channel

* Footswitchable reverb with level control

* High gain/modern/vintage voicing switch on lead channel

* High and low gain inputs

 

 

00440580.jpg

 

 

някой да е имал контакт с тази машинка , понеже сьм решил да инвестирам в някакво кубе :)

 

и някаква ориентировьчна цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

транстюб е най-доброто солид стейт изпълнение на китарна апаратура по моему и точно този амп не съм пробвал, но от други модели от тази серия имам много положително впечатление. тъй като няма вносител в БГ на тази марка - всяка цена ще бъде твърде относителна. за щатите си я видал в сайта на пиви, а за европа виж guitarbargains.com, те дори шипват за БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм имал Peavey classic 30 и съм пробвал това и Bandit,не е лошо,но съм сигурен,че можеш да направиш по-добър избор,вече има много неща на пазара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно Пиви много добро за 600 лв. Транстюб 80 вата!! Като ново е !..колко концерти съм свирил с него ......няма да съжаляваш!!!!

Обявата е в купувам -продавам!!

 

Съжалявам ако не му е тука мястото на мнението...

Редактирано от avaavaava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бандита е як амп, май 2 пъти по-мощен от енвой, който пък ми се струва не достатъчно як за свирене с барабани, особено при по-тежка ръка на дръмъра.

 

класик 30 е просто друга категория и като сауд и като универсалност ..., но тук колегата пита за солид стейт :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич имам такова точно :unsure: че не става с дръммър не е вярно :) хардкор съм свирил с тоя амп с барабанист и са чувах перфектно :D драйв канала откровено не е кой знае какво ако искаш да свириш жици ти трябва педалче :D ново го взех за 560 от динакорд. сега в бг не знам къде ги има и на какви цени. бтв не съм решил но мисля да продавам моето. пиши ако искаш ЛС да говорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от всички мнения за кубета от този ценови клас слушам " колега драйв канала не кой знае какво " , и си мисля , че щом ще ползвам само чистия канал каде е разликата между всичките тия кубета освен марката и цената

 

:wall: :wall: :wall: :wall:

Редактирано от One_Voice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нисък ценови клас трудно се намира нещо за много жица. Аз поне смятам че дори в среден - висок като не броим такива изключения като Меса, Дизел и един два модела на другите марки, повечето неща си се нуждаят от камиончета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.