Jump to content
Българският форум за музиканти

Luchi In L. Soft Version


Recommended Posts

Ами един наш съфорумец ме запали да го аранжирам това парче в малко по симфоничен стил и ето , готов съм. Ще се радвам да чуя мнението ви , особенно на фона на китарната версия , макар че тук не съм постнал целия вариант , но все пак.

 

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише Click here to download file кликате и сте готови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готско е.Май точно китарите му липсват.

на 1:19 мин къв Епик блек може да застърже.. неам думи направо ..или лав метал...

 

----------------------------------------------------------------------------

Тип енд трикс*

на страницата на която ти пише Click here to download file - дясното копче-Копи линк локейшън е линка на файла,направо можеш да пускаш него, така се спестява ходенето,вглеждането и штракането..ала бала нали..

:P

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готско е.Май точно китарите му липсват.

на 1:19 мин къв Епик блек може да застърже.. неам думи направо ..или лав метал...

 

----------------------------------------------------------------------------

Тип енд трикс*

на страницата на която ти пише Click here to download file - дясното копче-Копи линк локейшън е линка на файла,направо можеш да пускаш него, така се спестява ходенето,вглеждането и штракането..ала бала нали..

:wub:

Ехххх все натам си те избива :))))), метала не прощава ;))) майтап ;)Благодаря , ти , радвам се че ти е харесало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако добавиш китарния трак и дръм секцията - :wub: , чудесия

то че няма коментари, не значи че няма интерес - работа е там, че човек се чуди какво да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако добавиш китарния трак и дръм секцията - :wub: , чудесия

то че няма коментари, не значи че няма интерес - работа е там, че човек се чуди какво да пише

Няма зор! Още го пресмятам и мисля как да стане най-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Олеле човеко как си знаех че няма да ме разочароваш. Много поздрави от родна България. След Коледа ще мина през София и трябва да ми позволиш да те почерпя една бира за това парче... Толкова добре си пресъздал всички тези настроения през които се минава в такова състояние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле човеко как си знаех че няма да ме разочароваш. Много поздрави от родна България. След Коледа ще мина през София и трябва да ми позволиш да те почерпя една бира за това парче... Толкова добре си пресъздал всички тези настроения през които се минава в такова състояние...

Ооооо, удоволствието ще е изцяло мое! Непременно ми се обади ще ми е приятно да си побъбрим и да посвирим , разбира се!

 

:headbang::unsure::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен би ме било малко срам да посвирим :)

Няма страшно ще пийнем по нещо и всички задържки и комплекси ще изчезнат. :):):greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно! :)

с китари и барабани може да стане много здраво, но и така си звучи чудесно според мен...

скока в джаза към края е супер :) плаче си за довършване с готино солце :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.