Jump to content
Българският форум за музиканти

Да чуете един мой пресен запис


Recommended Posts

Пуснал съм темата в определения за това раздел. Просто съм любопитен да ви чуя мненията. И малко подклащам ритъма, ама това си го знам:)

 

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=67945

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм темата в определения за това раздел. Просто съм любопитен да ви чуя мненията. И малко подклащам ритъма, ама това си го знам:metalist:

 

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=67945

Хм.Така.От гледна страна на свирене - добре.Не знам точно в какъв стил трябва да е това.Мсиля че може да сложиш малко карданец ,да раздробяваш с касата повечко/това е лично мнение,все пак зависи от много фактори-аранжимента :cheers2:/, зависи какво търсиш.И все пак тук липсва бас китара и други неща в това парче ,ако е гласено за нещо по - пълно.Свири повечко с метроном,въпреки че не клатиш много.Незабележимо е.Но все пак -метронмът.Най -добър приятле на барабансита.

Мисля че като цяло си се справил добре.Мсили малко повече за баланса между отделните,елементи, макар че това е върпос на мискиране също, защото малко ми избиваха чинелитена места, но това не зависи само от теб, а от смесващият.В началото имаше едно неизяснено влизане с чинел .Не съм барабанист,но моята препоръка е ако не се занимаваш професионално с музика , ходи на уроци по солфеж за да добиваш самокритичност към свиренето си, да придобиваш хармоничен и полифоничен слух и полиритмично мислене.Не знам дали слушаш Върджъл Донати.Ярък пример за полиритмии.Те неговите са малко ксомически, но все пак е школа и зависи човек какво търси в края на краишата.Като заключение.Браво.Добре свършена работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, благодарско за мненията.

Проблема (ако е проблем изобщо) е че по принцип съм китарист, а от две години горе долу се мъча и с барабаните. В момента, в който се превръщам и в тонрежисьор, вече нещата ми идват в повечко. Парчето е просто демо. Радвам се, че малко или много ви е изкефило.

 

П.С. Търся съмишленици:drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.