Jump to content
Българският форум за музиканти

Sorrow 2


Recommended Posts

Посвещавам го на малкия ми син и на жена ми , които в момента ми липсват много!!!!

 

Кликате тук , след това се зарежда страница, на която пише Click here to download file кликате и сте готови :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми реакция като прочетох Sorrow беше "А! втора част на режещата глави Mess Of Sorrow :curse: ". Изтеглих го, въпреки това. Мисля, че това е най-доброто ти акустично парче.

 

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми реакция като прочетох Sorrow беше "А! втора част на режещата глави Mess Of Sorrow  :curse: ". Изтеглих го, въпреки това. Мисля, че това е най-доброто ти акустично парче.

 

:rolleyes:

Благодаря , ти , за отделеното време! Май остарявам, от Mess Of Sorrow към това акустично парче ..... все пак обожавам тежката музика. Още веднъж благодаря!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко парче,жената и синът ще се гордеят с тебе! :rolleyes:

 

Владо

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно и с много чуство.К :D акто винаги на ниво. :rolleyes:

Благодаря ти, Гео! За мен е голяма радост ,когато харесаш някое от моите творения. :curse::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде какво да ти кажа мнооооооого яко фен съм ти от снощи немога да спра да го слушам :lol:B):D :inlove: :inlove: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде какво да ти кажа мнооооооого яко фен съм ти от снощи немога да спра да го слушам :lol:B):D :inlove: :inlove: :inlove:

Благодаря , меко казано съм трогнат!!!!! Аз съм ти фен от мноооого отдавна и ако трябва да съм честен преди да те слушам на живо не предполагах че в България се свири истински на китара. Респект към таланта ти!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде какво да ти кажа мнооооооого яко фен съм ти от снощи немога да спра да го слушам  :D  :D  :D  :inlove:  :inlove:  :inlove:

Благодаря , меко казано съм трогнат!!!!! Аз съм ти фен от мноооого отдавна и ако трябва да съм честен преди да те слушам на живо не предполагах че в България се свири истински на китара. Респект към таланта ти!!!

триабва да го развиеш идеята много грабва и въздеиства...... B) .................ми като сме си взаимни фенове ми да пием по едно чаиче пък може да си полафим и за децата :lol::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде какво да ти кажа мнооооооого яко фен съм ти от снощи немога да спра да го слушам  :D  :D  :D  :inlove:  :inlove:  :inlove:

Благодаря , меко казано съм трогнат!!!!! Аз съм ти фен от мноооого отдавна и ако трябва да съм честен преди да те слушам на живо не предполагах че в България се свири истински на китара. Респект към таланта ти!!!

триабва да го развиеш идеята много грабва и въздеиства...... B) .................ми като сме си взаимни фенове ми да пием по едно чаиче пък може да си полафим и за децата :lol::D:D

Наистина и аз от снощи ( откакто ми хрумна ) все си мисля да го развия , скоро ще ... няма къде да иде :D)). Иначе , е как по всяко време съм готов , па викам и по една греяна (или няколко) да заминат покрай чайчето :D

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде какво да ти кажа мнооооооого яко фен съм ти от снощи немога да спра да го слушам  :D  :D  :D  :inlove:  :inlove:  :inlove:

Благодаря , меко казано съм трогнат!!!!! Аз съм ти фен от мноооого отдавна и ако трябва да съм честен преди да те слушам на живо не предполагах че в България се свири истински на китара. Респект към таланта ти!!!

триабва да го развиеш идеята много грабва и въздеиства...... B) .................ми като сме си взаимни фенове ми да пием по едно чаиче пък може да си полафим и за децата :lol::D:D

Наистина и аз от снощи ( откакто ми хрумна ) все си мисля да го развия , скоро ще ... няма къде да иде :D)). Иначе , е как по всяко време съм готов , па викам и по една греяна (или няколко) да заминат покрай чайчето :D

подскочих от радост за греениака :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие покрай парчето пак се уредихте с трапеза.

да пиййна и аз с вас?

Ми аз съм в София в момента и с най-голямо удоволствие ...... само да видим къде и кога. Ако имате желание може да отидем в "Сърцата" в студ. град , хем музичката е от нашата хем и атмосферата си я бива , само да видим кой кога може да дойде.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.