Jump to content
Българският форум за музиканти

Паяк в китарата


inbloom

Recommended Posts

Така случая е следния...преди няколко дни нещо заспах на дивана и китарата ми остана на фотьойла през ноща, та не знам какви точно глупости са се случвали през ноща ама на сутринта цялата кухина беше в паяжини :hysterical: и реших да я изчистя (то си и беше време :metalist: ) и почвам да чистя махнах паяжини ала - бала. На следващия ден пак имаше паяжини и пак ги махнах. И почвам да си дрънча и изведнъж някъв паяк като ми изкочи по струната и почна да я увива се едно увиваше Фродо, лол. И са въпроса ми е как да го махна тоя паяк 6от не можах да го смачкам скри се вътре, а със Райд не ша да пръскам да не му еба мамата на дървото. Нек'ви други методи или дедазнам к'во, ако знаете казвайте :headbang: !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувај го како милениче. Ем ќе си имаш уникална гитара, ем секогаш ќе има кој да те слуша кога свириш :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти какво си мислиш - че тоя паяк ще иска вечно да ти живее в китарата ли?

не я прибирай в калъфа известно време и все ще излезе тоя паяк...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Којзнае :) Можеби планира и да си основа семејство внатре, музикално, се разбира :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаа,това чесно ме разсмя :greenangel:

 

 

инак може да разхлабиш струните ръгнеш ръката ако ти е малка и да го хванеш (ако не те е страх?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.