Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако иска ниакой да помогне за Korg I40m той е като I40


superexpres

Recommended Posts

Здравейте колеги,аз сам бивш китарист и савсем наскоро закупих един доста рядак инструмент и доста стар,това е Korg I40M, но на мен ми вурши работа,разбрахме доста нешта за него въпреки 4е ниамаме книгата оригиналната, свалих от нета за него но никаде не можах да про4ета и поне не е описно подрбно за пълната работа сас тази машинка.Проблема е такъв,не можахме сас мой колега да намериме върху какво се движи стилът, турсих ме го вав помощниат секуенсер навсикаде неможем да намерим каде се настаниава и откаде свири а ина4е вси4ко си му е ок.Доколкото разбрахме този модел е направен да варви заедно сас аранжимента, или там така казано стоиат саундите на оркестара, ако не се лъжа.Но каде по диаволите се ка4ва стилът и откаде да се направи от него собствен стил.Другиат проблем е ,те са общо три проблема, вториат е когато има контрола на даден трак от акомпанимента как мойе да се турка от него ако не от компа, да ре4ем на акомпанимент1 имам китара сас зададениат стил аз искам да слойа брас или да смениа тази китара, вкарвам друг инструмент и сас стартирането веднага връща старата това също не можахме да го открием сас колегата.Апсолутно сам наясно какво зна4и контрола MSB LSB i program change но това ви казвам ме ошашави като сляп сам и не знам каде се движа вав него, не е показано нагледно като вав PA 800 и другите там на корг.Ами колегата има PA2X и три дена турсене нищо не можа да направи и се отказа,а аз реших да турся помощ от тук. Третият проблем е как да махна 4-тона от лявата рука или лоовера ,нали арабска скала, защото когато ползвам 4тон се нанася вав лявата ръка. Да изглежда написах цял ферман но исках да обясниа подробно за да може да ме разбере ниакои колега. Също така искам да жи кажа 4е аз жевея и работя вав Гърциа тук имам звукозаписно студио,малко и работиа сас вси4ки наи модерни програми и наи ве4е сас Reason4 тои просто е невероятен и имам семпли наи разли4ни ако ниакои желае да помогне мога и аз да отвърна сас много неща,програми за конвертиране и др такива наи разли4ни. Благодаря ви предварително ако искате да помогнете пишете на поща Малин1960@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.