Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз да се...


Recommended Posts

Здравейте на всички.

 

1)nickname:Drummer_Nick

 

2)Възраст:14

 

3)Образование:Средно

 

4)Вашият инструмент/и:Барабани

 

5)Предпочитан музикален стил:Метъл,Рок,Хард Рок

 

6)Вашият вдъхновител:Ларс Улрих,Рони Джеймс Дио

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти:Да свиря в група.

 

8)Странични интереси:Тенис на корт,Излизане с приятели и говорене за музика...

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите):Казвам се Николай. Ходя на уроци по барабни от един месец При Цецо Георгиев.Мн съм доволен.Вдъхновявам се като чуя Металика или Рейнбол или Дийп Пърпъл... Сякаш ставам друг човек..Мечтата ми е да стана барабанист и да имам група известна като Металика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да каже:Добре дошъл? :greenball: Пък с такова добро впечатление останах от форума... Мн готини пичове има тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега! Добре дошъл! Успехи за напред! Направи ми впечатление музикалната насока, много добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя нещо към представянето си ако може :hooray: Значи вече започнах и да се занимавам с китара.Мн ми харесва звука...Просто не мога да ви опиша усещането като чуя Рони джеймс дио или ричи блекмур.... Та просто се надявам да направя добри приятели(музиканти) за напред.Засега с хората който се запознах сички са мн приятелски настроени.Имам голям мерак да започна да свиря в банда НО проблема засега е че нямам нито барабани нито нищо.А и не съм толкова добър все още. Мн поздрави на всички надявам се да се запозная с прекрасни хора приятелски настроени какъвто съм и аз! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и да си прекарваш супер във Форума...

И ,ако мога да вмъкна едно съветче... първо се захвани сериозно да свириш и да се учиш на барабани или/и китара и после си търси банда... първо ,че сигурно все още не си много на "ти" с инструмента ,второ ,че ,когато още учиш нямаш нужда да се разсейваш и с група ,тя няма да избяга ,така или иначе :punk_guitar:

:) Айде ,късмет!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.