Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно въпросче свързано с кардан


Recommended Posts

Здравейте,

В скоро време (т.е. като посъбера малко парички) смятам да си купя или поръчам отнякъде кардан. Тъй като съм човек който не би събрал повече от 150-200 лева поради няколко причини и си нямам и понятие коя марка е хубава и коя не и дали изобщо бих си намерил нещо свястно за тази сума, бих искал да получа някакво по компетентно мнение или съвет. Ще мога ли да си намеря що годе добро чудо за такива пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 200лв кардан и то хубав не ми се вярва да намериш,даже и втора ръка.По-хубаво се напани,посабери още парички и си вземи нещо кото ще го ползваш дълги години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 200лв кардан и то хубав не ми се вярва да намериш,даже и втора ръка.По-хубаво се напани,посабери още парички и си вземи нещо кото ще го ползваш дълги години

http://www.thomann.de/gb/millenium_pd699.htm До колко е добър не знам, но сумата е приемлива, като знам цените на карданите из родината. Надявам се, да съм помогнал :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

axel, къде се продават такъв тип кардани? (сори за тъпите въпроси ама наистина си нямам и понятие)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от Пловдив съм. Днеска ходих до Райзинг Форса тук и ми казаха че са от 200-300 лева нагоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в този Пловдивски магазин на ЯМАХА,има ли нещо интересно?В смисъл,това което ни засяга Нас?Аз не се сещам кой е.На Карловска,имаше един музикален магазин,който преди доста години беше труден за описване(и предлагаше невероятни боклуци),тази година ходих нататък и се е превърнал в нещо като Рунитон(абе имаше най вече пиана),и входа му е на самата улица(преди се влизаше в дворчето).Едва ли става въпрос за същия(за жалост не мога да включа този стария на кой номер беше)!Дай малко повече инфо и може да се разходя до там!Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има доста неща, последният път като бях имаше 2 сета барабани(мапекс, ямаха), доста чинели (пейст, меинл, стаг), кожи(еванс), палки(викфирт, промарк), кардани на мапекс видях. Естествено нещо и да го няма, могат да го поръчат от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм от Пловдив ако желаеш мога да питам тук там мойте аверчета и да ти кажа!

Еми разпитай, ще съм ти много благодарен. :thumbs_up:

 

А за магазина на Ямаха като ми се освободи малко време през седмицата ще отида и там да огледам, дано пък има нещо което да ме устрои.

Редактирано от jrhetf4xb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.