Jump to content
Българският форум за музиканти

Soundbleed-бандата от Асеновград представят дебютният си албум.


Recommended Posts

Здравейте искам да ви представя дебютният албум на групата Soundbleed от Асеновград. Можете да чуете някой от песните на този адрес: www.myspace.com/soundbleed

 

Дайте мнения, критики, грешки, качество на записите и т.н.

 

Благодаря ви предварително, поздрави!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокалистът пее супер готино. Имате и готини песни. Повече от това - здраве му кажи. Критиките ги оставям на някой друг. Предпочитам да виждам чашата полупълна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави песни. Браво!

 

Само една критика (към този дето е смесвал) Барабанчето звучи покъртително зле и изобщо не е в баланс в нито една песен.Няма го. Касата що годе е докарана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,момчета изненадан съм от добрите изпълнения в студио.Озвучавал съм ви на живо,но с тия записи ме "изкъртихте!

Има какво да се иска от записа на барабаните,но всяко начало е така.Успех!!!

Мисля че китарата е записана със стария REGENT 30-лампов с 2X ECC83 и 2XEL34,на който правих профилактика и с говорител

12 инча " aaCRAAFT" с микрофон. Очарован съм от Вас!!!

АЦО-Асеновград.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,

Кефя се като чуя модерен рок. Изобщо от Асеновград излизат много добри идеи и групи.

Записът не ми харесва, представям си вашата музика с покъртителен саунд. Мисля, че вокала е доста над музиката и може още да се пипне в тонирането- но това е само мое мнение.

Важното е, че слушам песните с кеф!!!

Поздрави

Дени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.