Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно въпросче


Recommended Posts

Много ще съм благодарен ако някой ме насочи за ориентировъчна цена на глухи барабани. Нови и втора ръка, не държа да са фирмени, но да са фабрични. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не са фирмени...ама да са фабрични викаш :think: :think: :think:

ма карай ето ти едниза 70 лв

 

иначе кво да ти кажа в България никой не внася подобни неща...а и в тука не ги произвеждат нито фабрики нито фирми :ph34r:

 

отиваш ей тука и пишеш practise drum set pads и ще видиш къде по света се продават и колко струват. Ама в БГ=курец.

Айде успех :greenangel:

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не са фирмени...ама да са фабрични викаш :think:  :think:  :think:

ма карай ето ти едниза 20 лв

Имам предвид да не са известна марка, че това оскъпява допълнително. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"направи си сам" :greenangel:или някой да ти направи

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"направи си сам" :ph34r:или някой да ти направи

Този вариант е ясен, ама исках да бъде в краен слачай :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

гумата я намерих на строеж, защото баща ми е архитект, а дървото пак някъде там. и после си ги залепих и на него тренирам от 1 година вече. общо взето направи си сам. намери подходящи материали и 1 такова глухо ти е напълно достатъчно, поне докато напреднеш, за да решиш дали искаш да си купуваш барабани. за не повече от 10-15 лева ще си намериш материали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумата я намерих на строеж, защото баща ми е архитект, а дървото пак някъде там. и после си ги залепих и на него тренирам от 1 година вече. общо взето направи си сам. намери подходящи материали и 1 такова глухо ти е напълно достатъчно, поне докато напреднеш, за да решиш дали искаш да си купуваш барабани. за не повече от 10-15 лева ще си намериш материали.

Благодаря, намерих си едни "хенд мейд", само трябва парна няколко заварки на едно място. То е ясно че ще вършат същата работа, както и фабричните, но исках да видя какви са вариантите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.