Jump to content
Българският форум за музиканти

Ovation Double Neck 12/6


Eclips3

Recommended Posts

Здравейте колеги китаристи,

 

свиря от около 4 години и имам много хубави електрически китари - Fender VG Stratocaster и ESP M-II с много хубав 100W лампов усилвател Hughes & Kettner.

 

Напоследък обаче все си мисля и все повече се убеждавам, че трябва да имам и акустична киитара. Отначало мислех да си взема един 12 струнен електроакустичен Ovation, но после видях варианта с двата грифа - http://ovationguitars.com/index.cfm?fa=detail&mid=81 и много ми хареса. Освен, че е много красива и ефектна мисля, че китарата е и много практична. В България я предлагат xxxx за 1880лв.

 

Можете ли да ми дадете мнение за варианта, на който съм се спрял, за самата марка и евентуално за модела, ако го има някой. Какво мислите също и за китарите с два грифа?

 

Поздрави,

eclips3 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На живо тази китара е още по-красива. Видях я в xxxx, но за жалост не я пробвах. Овейшън си е Овейшън и ако имах парите, лично аз не бих се поколебал. Поинтересувай се обаче къде е произведена; тази цена ми се вижда тъничка за Овейшън, и то за дабъл нек. Ако ти харесва специфичния овейшънски звук, едва ли е лош избор. Сещам се за истински добър дабъл нек - "Rancher" на Gretch. xxxx ги внасят, виж дали имат този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата не само че е ефектна но и като звук е перфектна.Заедно с един приятел я изпробвахме в xxxx и определено си струва да имаш такава китара.Единственото което трябва да видиш дали ще ти е удобна защото тия 2 грифа могат да ти създават известно неудобство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен китара с 2,3 и т.н. грифа си е изгъзица

Вземи си с един гриф, освен ако не си концертен музиканти искаш да впечатлиш публиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.