Jump to content
Българският форум за музиканти

Hepthium


Valserp

Recommended Posts

Време беше да разтрия новата придобивка. 2 бири и известна сума цигари и воалла! -

 

http://www.box.net/shared/dyskroqdzs

 

Мнения и коментари са повече от добре дошли.

 

P.S. Behold the power of Vox Tonelab ST. Ебаси процесорчето :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи смертелно! :hysterical:

Само ми се струва,че соло китарките са тихички,иначе парчето го слушам за 7-ми път...

Мисля,че след новите ски

 

:thumbs_up:

 

ще си купя един 7-стр. Интересептор и аз,за да си има компания шектъра :thumbs_up:

Интересува ме само това 727 ли е или е 725,че на снимките е с абаносов фретборд,а на страничката на рондомюзик нямаше такава дясна комбинация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нов мастеринг, че първия го правих на едни слушалки, които явно са имали прекалено много бас и прекалено малко високи. Пък и бях забравил ривърб за барабаните :)

 

http://www.box.net/shared/i297nd7ite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли идва дълга тази мензура?На шектъра ми е 26,5 инча и на моменти,като свиря сола ми идва тегавичко.Аз за това мисля да си взема 725,който да си остане в нормален строй,а шектъра ще си седи в С :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Радвам се, че те радва :)

 

Не ти ли идва дълга тази мензура?На шектъра ми е 26,5 инча и на моменти,като свиря сола ми идва тегавичко.Аз за това мисля да си взема 725,който да си остане в нормален строй,а шектъра ще си седи в С :rolleyes:

 

На първите прагчета си идва зор да се ширя, ама на по-горните позиции ми идва по-удобно. Верно, бендва се със зор, ама ще свикна(или просто ще й сложа 9ки :godbless: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.