Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз да мина оттука...


ear-ache

Recommended Posts

От повече от година се мотая във форума, но по-рядко пиша... не обичам да давам акъл, най-вече защото не обичам на мен да ми дават :cheers: Каквото ми трябва си го чета...

 

Та ето я моята кратка история: На 22 съм, Драгомир. Музиката винаги е била най-съществената част от живота ми. От първи до седми клас учих в музикална паралелка с инструмент класическа китара. Някъде към 5-6 клас направихме първата рок група със съученици, и още тогава хванах баса (дали защото ми харесваше като инструмент или просто бях некъдърен китарист :D). Та от тогава до ден днешен (почти 10 години) съм свирил в разни местни (Разградски) групи, засега най-сериозно и продължително със сегашната ми (долу у подписа...).

Почнах да уча висше в МЕИ Варна, но понеже съм твърдоглав, реших че си губя времето и е по-добре да правя това което ми харесва. И започнах като уеб дизайнер в една варненска фирма, харесва ми и мога да си вкарвам някакви финансии в музиката :thumbs_up: . И сега 5 дена дизайнер във Варна, 2 дена басист в Разград... докъде ще я докарам незнам, но със сигурност ще свиря :)

 

На кратко: обичам музиката, обичам бас китарата, другото няма значение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехее ,че кой каза ,че басаджиите са некадърни китаристи ,изисква се много слух за това (е за ,които си го правят като хората ,а предполагам ти си от тях) :D:)

Много успехи ;):punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет и от мен.

 

Искам само да кажа,че изключително готина музика правите,много приятно изненадан останах :)

 

Продължавайте все така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах,благодаря,само дето няма нас вече или поне аз не съм част от тях-заминах в странство и са ми далече малко. Правя само реклама сега :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Опа, здравей съгражданино :)

Аз много пъти съм казвала, че сте много добра банда, но да се повторя още веднъж, страшни сте, така че, само нагоре! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.