Jump to content
Българският форум за музиканти

Флойд роуз заключване


vlex

Recommended Posts

Ми такаа... Кат бех у герамнията си купих китара. Всичко хубаво ама се прибрахме по различно време та пристигна гадинката оня ден ама на заключването единия от болтовете беше накриво завит фабрично. Някакава идея от къде мога да си купя само заключване или съответно по-дълъг болт понеже всъщност само в началото резбата е разбита...

 

 

 

П.П.Пиша тук защото мисля че по принцип се продава заключване със се флойда...

 

 

Мерси предварително на отзовалите се съфорумци :hello: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялата играчка, иначе ако е само болт - сваляш го и почваш да обикаляш железариите....в xxxx също можеш да попиташ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз вече съм питал ама така и не ходих до там, така че някой ще ми каже ли име на улица и номер, кйдето се намира въпросния раизинг форс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не е проблема тва въпроса е че искам същия болт по възможност демек пак със същия шестограм да мога да го завивам със съшия диаметър и ко... пък ся съм болен и железариите май ще почакат ;)

 

 

Добре оне че не ползвам флойда... само на избрани парчета :violin:

 

 

едит: ми зад булбанк(ии там която е банката на сердика метро станцията...) значи зле съм с улиците ама като минеш покрай президенството в посока статуята на св. София минеш през подлеза и продължиш направо първата пряка вляво един от първите магазини се пада... Някой може да ти даде по-точен адрес ;)

 

 

едит едит:след кратък обзор на бгмапс.ком мисля че намерих точното местонахождение :happy: а именно тук

 

едит едит едит: бтв има един и в хит :D

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият цум се намира на "Пиротска" която от своя страна се намира до "Халите" (ако не буркам нещо). Отиваш там питаш. Безсмислено е да търсиш само болта щото самата резба на стоп машината със сигурност е преебана :curse:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-лесен начин - звъниш им по телефона и им обесняваш... Доста време се пести така и най-важното - има ефект! :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кому звъня? На фирмата в германия :D мерси за комплимента :D смис немски знам горе-доле ама ше се озоря да им обясня че видиш ли ди стопмашине дер флойд роуз ист байм херщелен капут ворден геганген... :think: :read:

 

Иначе то баш резбата на стоп машина е шльокава... Въпроса е че ако си намеря малко по-дълъг болт (примерно с още 1-2мм) ще успея да си го завия като хората... Другия вариант е да поизпиля главата на болта ама все пак искам да пробвам първо културно да се оправя в таз ситуация :ph34r:

 

 

Мерси за отзивите все пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купуваш си цялата тутурутка и си готов, нема смисъл да праиш мизерии, мисля че беше нейде към 20тина лева :)

скокни до магазина и позяпай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кому звъня? На фирмата в германия :D мерси за комплимента :) смис немски знам горе-доле ама ше се озоря да им обясня че видиш ли ди стопмашине дер флойд роуз ист байм херщелен капут ворден геганген... :think: :read:

 

Иначе то баш резбата на стоп машина е шльокава... Въпроса е че ако си намеря малко по-дълъг болт (примерно с още 1-2мм) ще успея да си го завия като хората... Другия вариант е да поизпиля главата на болта ама все пак искам да пробвам първо културно да се оправя в таз ситуация :)

 

 

Мерси за отзивите все пак ;)

отиваш и си купуваш 3 еднакви болта от първата железария и си готов !

 

няма смисъл да купуваш ново заключване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Смятам че реших въпроса максимално културно :cheers: Ходих в малкия ЦУМ и там намерих заключване за 22 точки всяко :) Мисля че като се опаричи бедната ми ученическа душа ще се сменя заключването директно а няма насила да му сменям резбата... Ся като се чуства лява резба ок :cheers:

 

Айде като извърша интервенцията ще пиша да кажа как е и дали ще изгубим пациента или после отново ще може да свири на цигулка :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа първо!

 

Ако ти е черно на цвят заключването, може да си разделим парите и аз да взема двата ти здрави винта, пък ти да си сложиш цяла нова машинка :dance: Защото на един от мойте винтове му се прееба шестоъгълното гнездо. Драсни, ако си навит, може на ИСКю (абе нещо не мога да пиша на латиница тука, ква е тая цензура :headbang: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същият проблем и го реших последният начин :

Първо - прекарах разбитата резба с метчик /не помня точно кой размер/

Второ - намерих стругар който ми направи същият болт от негова заготофка

И нещата се оправиха :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъммм... Понастоящем съм в стара газора и търся също по магазините... Проблема е че намерих съшите чини ми се като в малкия ЦУМ ама не стават за моята талпа... Чудя се дали онез стават... Най-вероятно ще се гавря и аз със стругарски посбия :cheers:

 

@fluti: ми човече да ти кажа моя е леко златиста механиката... Не е осоено лицеприятна ама мен ме кефи и тъй :happy: Иначе ако искаш може да поговорим като.ако си взема нова машина

 

 

Весели празници :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.