Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросче


maringtr

Recommended Posts

Защо всички продължават да си служат само с ватове? Ами представете си, че си вземете говорители 300 Вата с 77 Децибела чувствителност? Дори с 400 Ватов усилвател, те ще звучат бая по-тихо от 30 Ватови говорители с 93 Децибела чувствителност :metalist: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти давам отговор на въпроса -> аз лично си служа с Ватове, защото нищо не разбирам от техника :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нещо подобно на това дали ще ни свърши работа?

 

http://www1.uk.conrad.com/scripts/wgate/zc...hmmh_area_kz=13

 

(става въпрос за първите два модела)

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф гледам че не отваря линка... Начи влизате в www.conrad.com -> Sound & Lightning -> Speakers & Power Amplifiers -> Disco Speaker Boxes (първите два модела)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

За да не пускам поредната тема за Vermona, да питам - в нас имам ето това http://www.vermona.de/70er/1000h.htm

 

Та въпроса е, че и леко да надуя лампата веднага светва жълто... Това какво ще рече? Претоварване, или просто лампата си светка в зависимост от нивото на шума... Въпроса е, че имам 250W колони за тоя усилвател и ме е страх да го издуя, защото ме е страх да не изгори.... Обяснете ми какво показва тази лампа и ако е претоварване как да разбера кога има опасност да изгори усилвателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да изгори :D те въобще ВЕРМОНА са една голяма СмЕшКа ама щом ти харесва надувай здраво и не се плаши те не горят а само кривят :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Верно са смешка... Интересното е, че ако включиш китара, или пък клавир горе долу издува, ама пробвахме с микрофон да надуем - и нищо... Са си търся нов усилвател :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.