Jump to content
Българският форум за музиканти

Humbuckers Wilkinson


Recommended Posts

Хъмбъкъри Wilkinson.

Колеги, които са ползвали, ползват или чели нещо за тях, моля дайте мнение. Стават или не? Какво им е качеството? Съотношение качество - цена?

Абе "фъобште - исобшту..." :yes:

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рокендрол стават,но ако искаш да свириш бързи рифове с палм мютинг положението става замазано малко.Силнички са иначе нек дори ми прилича малко на СД 59.BTW имам 2 броя с означения JY-10-M3-F (neck) и JY 105-M3-R (bridge).Мога да ти ги дам за 25 лв. двата и ако не ти харесват ще ти върна парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свириш с мноооооого малко гейн се понасят.Брум имат в повече(учудващо за хъмбита), но и такива микрофонии правят, че не се трае.(може би китарата ми не е като 'ората, ма си е от магазин, новичка)

За парите незнам(Винтиджа ми е с такива), обаче при първа възможност ги сменям(дори и с по-евтини).Пробваи(все пак не струват майка си и баща си, а са все още продаваеми).

П.П.На повечето китаристи им звучат мътно, но докато не пробвам различни, ще се въздържа от мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ясна дефиниция при тях, имал съм и стандартни хъмбакери и такива в сингъл вариант и звучат размазано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На vintige-a ми (v100) са такива и несъм имал проблеми с микрофонии,шума е в нормите за пасивен хъмбъкер.Среден аутпут,леко мътни наистина.За парите си не са лоши,особено имайки предвид по колко вървят на старо,но вероятно ако не идваха с китарата бих си взел други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно! Значи стават за някой нискобюджетен проект...

Благодаря на всички отзовали се! :cheers:

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми вкараха доста добра оферта и си ги взех и ги боцнах на страт-а. доволен съм, но наистина са малко мътни. абе звучат добре (на squier-а).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.