Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари в София


Am-I-Evil

Recommended Posts

Привет на всички съфорумници, които четат тази тема. Скоро ми се налага пътуване от Бургас до София с цел купуване на китара. Имам голяма нужда от помощ да разбера какви китари има в наличност за момента по софийските магазини. Да, китари - много, а това, което всъщност търся е, с цена от 1000 лева нагоре за метъл. Може ли някой, който е бил скоро по магазините (а такива несъмнено има) да пише тук, коя китара му е направила впечатление. Има няколко модела китари, които съм си набелязал (BC Rich Kerry King signature /w EMG, Jr.V, Draco, Jackson Ke3 и др.), но освен това ме интересува, възможно ли е при разговор със съответният магазин да се поръча доставка на китара до София, за да мога да пробвам? ;):recourse:

 

П.С.: Моля, обърнете внимание, че запитването е относно китарите в София, а не коя китара да избера. :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, защото предпочитам някой, който е видял, свирил или чул да ми каже приятелски от първа ръка? Не е ли по-добре да ми помогнете като напишете тук по няколко реда, отколкото да звъня по телефона? Или това, което търся въобще го няма или просто форума не желае да ми помогне. Разбирам, че темата е елементарна и някои сигурно ме оплюват за "мързела" ми, но винаги се интересувам предварително и не бих искал да разчитам на телефонно обаждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, сори, ама ние не обикаляме всеки ден да правим сводки по магазията. Предварително проучване по телефона му е майката - и аз, дето съм в София, се обаждам, преди да си губя времето да ходя някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си избирах Ibanez ми отказаха да докарат китара без капаро. Всъщност, като си купувах първата китара - също. Ще трябва ти да се разходиш, ако искаш да пипнеш нещо по-така.

B.C. Rich въобще не знам къде се предлагат (виждал съм в Благоевград, всъщност), в Дайнакорд (кв. Дружба, ъгъла на Искърско шосе и Хр. Колумб) имат доста модели ESP/LTD, също Jackson-и, виждал .съм и Ibanez. Общо взето там има "най-много китари на едно място". Какво имат в момента не знам. :cheers2:

xxxx - втората пряка в ляво по Т. Александров след Булбанк (или в дясно по А. Стамболийски) - разни там Фендери, и освен тях - повечето серии на Jackson със "странна форма на тялото", отскоро работят и с Hamer (с едно m).

Магазин "Камертон" - бул. Е. Георгиев - срещу консерваторията - там са Ibanez-ите, имат и Schecter. Няма да ти казвам, че последния месец несъм ходил и на двете места. :thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  :girl_cray2::thumbdown:

 

Ако ти пратя НЯКАКВО име, ще ми изпратиш ли китарата, с която свириш в момента - до поискване? Да я разгледам само, и да я пробвам. Ако ми хареса, може и да ти се обадя някой ден. 

 

 

 

 

:angry::girl_witch:     

Редактирано от джани
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми дадеш Някакво Име мога да ти извикам артикул от склад, който се намира в друг град, само за да го видиш и да го пробваш. В моята фирма това става - с артикулите които предлагаме. Господата от Дайнакорд ти искат капаро за удоволствието, въпреки, че стоката идва от ТЕХЕН обект. Кръчмарско, просто...

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи до английската гимназия има един магазин ( Не Фактор) в които имаше сигничъри на кери кинг , магазина се казваше Gema Music.Има и много Бс ричове в Форте миузик , това се намира до испанската гимназия , улица ,,Врапча,, .Надявам се да съм бил полезен !

Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Л.С. Надявам се да съм бил полезен. :girl_witch::thumbdown:

Добре, какъв е смисъла на тоя пост ? След като му е пратил ЛС... пуу спамери за бройката.. :girl_cray2:

 

Ами 1000 нагоре, според мен за метъл определено си взимай ESP... кой модел - ти си избираш. Също има и доста хубави Ибанци, гледай за някой със Seymour Duncan, става.

 

Ибанци можеш да си купиш от MCI или ако не се лъжа и от Dynacord през MCI (демек там има Ибанци, които са дошли от MCI... или поне така мисля).

 

Иии успех ! :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.