Jump to content
Българският форум за музиканти

Набързо скроено инструменталче


Recommended Posts

Една пиеска посветена на един мой приятел ,който от няколко години е ужасно влюбено-изгубен в една девойка, та преди няколко дни се видяхме и му казах че това парче ще е посветено на това колко глупав и наивен може да стане един мъж , когато се влюби , но каквото и да пиша по хубаво чувство от любовта няма!!!! Смятам обаче по натам да го пооправя още , но все пак обожавам емоцията да импровизирам и за това ви го предлагам със всички положителни и отрицателни страни на тази моя страст.

 

Luchi in Love

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мноого е добро,Роска,ама много! :(:(:godbless: Като хибрид между Стийв Морс и Стийв Вай ми звучи,но е супер яко!Евала!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноого е добро,Роска,ама много! :(  :(  :godbless: Като хибрид между Стийв Морс и Стийв Вай ми звучи,но е супер яко!Евала!

 

 

Владо

Благодаря ти далчни приятелю , насрирам се когато нещо ти хареса , щото като те знам какъв си изрод (в добрия смисъл на думата :)) ). От другата седмица почвам пак работа и пак ще подържаме връзка както преди :)))))

(пак в добрия смисъл на думата) :(

 

Аааа и да се похваля записвах го новата ми игарчка-залъгалака Toneport на Line6 :)))))

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как ми се иска да го чуя точно сега, но на работата няма колони а в квартирата няма нет.... Явно ще трябва да чакам докато се върна в България по Коледа... Обаче съм сигурен, че няма да ме разочарова :( И че ще се припозная.... :godbless:

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , абе аз тебе все те гоним , ама някой ден като те стигнем ..... :killyou:

майтап де ... респект към таланта ти :godbless: нямаш биене ....

 

Иначе от USA-to по второ направление :( , ами оттам ми го донесоха и е доста практично и бързо с него , смятам тези дни да го пробвам и микрофон и акустична китара как ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как ми се иска да го чуя точно сега, но на работата няма колони а в квартирата няма нет.... Явно ще трябва да чакам докато се взрна в България по Коледа... Обаче сзм сигурен, че няма да ме разочарова :( И че ще се припозная.... :(

Споко до тогава ще го доизкусуря че сега малко грубо , ще набухам онея цигулки и брасове ... мани , мани .... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , абе аз тебе все те гоним , ама някой ден като те стигнем .....  :killyou:

майтап де ... респект към таланта ти :( нямаш биене ....

 

Иначе от USA-to по второ направление :( , ами оттам ми го донесоха и е доста практично и бързо с него , смятам тези дни да го пробвам и микрофон и акустична китара как ще стане.

 

Няма нужда да се гоним...а да се подкрепяме и "обичаме" :(:godbless:

 

Жесток саунд

ВСЕ ЕДНО ТОНИ МАК

 

МАЛЕ....и аз ше търся да ми пратят :guitar:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(  :(  :godbless: , ако реша да го продавам и не си се сдобил ще ти се обадя

ИСКАМ го

:(

Аз съм по Софтуера :)

:) знам по лабмовия софт си :))))) сядам да дооправя тва онова и да махна лайняното соло в средата и да удара нещо по свестно :)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене, в твоя случай поговорката 'бърза работа - срам за майстора' се е поизкривила малко

сега е 'бърза работа - срам за нас' ;)

евала. много ми харесва, много готина идея, супер е направо. и звука е убиец. браво!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.