Jump to content
Българският форум за музиканти

подкрепа за Деси Добрева


galata

Recommended Posts

Избраха 4 от песните на Деси в едно от най-големите радия в Лос Анжелис! Сега тя има нужда от нашата подкрепа! Трябва всички заедно да се включим в гласуването за песен и artist. Има състезание между всички участници и която песен (artist) вземе най-много гласа, влиза в Топ 10 на най-слушаните песни! Ако е на 1во място, се завърта по всички радия и станции, оттам се прави клип и се пуска директно в MTV!!!!

Нека се опитаме с общи усилия тя да спечели това първо място! Представяте ли си какъв успех би било това?! Изпращам ви линка на радиото, прочетете информацията добре. Има специални часове за гласуване по време на предаването, в което се пускат песните, които сме избрали. И може да се гласува един път на ден.

 

www.iradiola.com

www.indie104.com

 

Това са сайтовете на радиото, откъдето може да се гласува. Ако искате изпратете тази информация и на ваши приятели! Влизате на Play лист, оттам Search by Artist, има цялата азбука, избирате D за Dessy, и търсите Dessy Добрева, има 4 включени песни под нейното име. Let's до it!

 

Искрено благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

която песен (artist) вземе най-много гласа, влиза в Топ 10 на най-слушаните песни! Ако е на 1во място, се завърта по всички радия и станции, оттам се прави клип и се пуска директно в MTV!!!!

Bullshit.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо пише там от 11.45 до 12.45. Това колко часа българско време е защото май само тогава може да се гласува. Иначе дори не ти дава азбука. Ама ми каза че станало някаква грешка като се опитах да гласувам. Може би не е бил правилния час

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селска инициатива.

Не съм съгласна, че е селска инциатива. Ако Българите не се подкрепяме взаимно никой няма да ни ебава за нищо. Освен това ако песен на Деси Добрева се завърти по MTV това си е успех и за България. Не е ли така?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селска инициатива.

Не съм съгласна, че е селска инциатива. Ако Българите не се подкрепяме взаимно никой няма да ни ебава за нищо. Освен това ако песен на Деси Добрева се завърти по MTV това си е успех и за България. Не е ли така?!

Не. Нека хората първо чуят парчето и ако им хареса, тогава да гласуват. Ето една от причините музиката да е повече бизнес, отколкото изкуство и себеизразяване.

Юруш сички да гласуваме, ку ще и да е най-голямата помия, нали е българско...

Няма да стане! :evil: ;)

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе МТВ!!

Според Вас дори и да спечели нещо, ще пуснат ли по машината за пари МТВ, някоя напълно безизвестна Добрева Деси или която и да е там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селска инициатива.

Не съм съгласна, че е селска инциатива. Ако Българите не се подкрепяме взаимно никой няма да ни ебава за нищо. Освен това ако песен на Деси Добрева се завърти по MTV това си е успех и за България. Не е ли така?!

Не. Нека хората първо чуят парчето и ако им хареса, тогава да гласуват. Ето една от причините музиката да е повече бизнес, отколкото изкуство и себеизразяване.

Юруш сички да гласуваме, ку ще и да е най-голямата помия, нали е българско...

Няма да стане! :evil: :curse:

Мога да ти пратя някои от парчетата там. Само ми кажи адрес, а пък ти ако искаш може да ги сложеш в нета така, че всички които искат да ги чуят. И не е някоя неизвестна Деси Добрева. А тя е все пак много талантлива, много амбициозна и много пробивна личност, тъй че вярвам в нейния успех!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много просто защото е Българка и ще излезе като таква. Все едно българския национален отбор по футбол стане първи на европейско или световно. Нали тогава това ще е успех за България. Или не е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селска инициатива.

Не съм съгласна, че е селска инциатива. Ако Българите не се подкрепяме взаимно никой няма да ни ебава за нищо. Освен това ако песен на Деси Добрева се завърти по MTV това си е успех и за България. Не е ли така?!

Не. Нека хората първо чуят парчето и ако им хареса, тогава да гласуват. Ето една от причините музиката да е повече бизнес, отколкото изкуство и себеизразяване.

Юруш сички да гласуваме, ку ще и да е най-голямата помия, нали е българско...

Няма да стане! :evil: :ph34r:

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е да се карат хората да гласуват само заради "спорта" . Първо им дай линк да си го дръпнат, да го чуят и тогава да гласуват. То след някой друга седмица някой ще каже: дай да гласуваме за Сашка Васева ,че ще я пуснат по незнам каде си и ше се прочуем и на луната. FUCK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е да се карат хората да гласуват само заради "спорта" . Първо им дай линк да си го дръпнат, да го чуят и тогава да гласуват. То след някой друга седмица някой ще каже: дай да гласуваме за Сашка Васева ,че ще я пуснат по незнам каде си и ше се прочуем и на луната. FUCK

Мдааааа....съгласен съм с това, въпреки че доста добре знам как пее Деси, и то извън Шоуцето на Славчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.