Jump to content
Българският форум за музиканти

Магазини


Deniss1

Recommended Posts

Здравейте ! Ще си взимам ел.китара и бих искал ако някой има препоръки за магазин- ако е посещтавал някой и му е направило впечатление, да си е взимал нещо от него.... и др. Говоря за пловдив.Дайте сайт ако има или само адрес и какви са ви впечатленията от самия магазин. :greenangel: .

 

 

П.С. В темата за музикални магазини в българия има много малко сайтове за Пловдив. Затова правя тази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До пощата в сградата на Филхармонията е един от най-състоятелните.

 

Другият е xxxx, който се намира на уличката, която започва от ректората на ПУ и върви към главната. Малко след първото кръстовище в така описаната посока ще го видиш вдясно.

 

Точно зад църквата в същия квартал пък има трети, който всъщност е за озвучителна техника, но има няколко китари и ампове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xxxx вече не там минах преди два дена и беше изпразнен и логото което беше залепено на витрината беше отлепено на полувина.

 

Друг има зад Бамбини( кафето на Мария Луиза), на Филибето магазина. Потърси в интернет нисля че имаше и сайт. Ако ще ходиш там да знаеш че трябва да му звъннеш на звънеца за да ти отвори защото още не е отворен официално магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето даже намерих и сайта му от една негова жизитка която бях забутал в шкафа.

http://www.music-filibe.com/webshop/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф боже днес бях на центъра да разглеждам китарите и направо съм адски разочарован.Изключително забутани магазини (1) , Много малък избор (2) , Нямат елементарни неща. Значи предпочитам да не ходя в магазина а само онлайн да пазарувам щото там имаш много по-голям избор - а магазина за който сайтът е предназначен има 10 китарки. ;) . Никой не продава фендер :whistle: (от тези дето гледах) само стагг..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук си много прав. И аз като обикалях за китара беше много зор и накрая от София я докараха. Ама в тая криза е така. Сега като гледам другата дето ще я купувам пак ще е така и май ще рискувам и аз да поръчам онлайн. То не можеш да отидеш и спокойно да пробваш два модела налични, а какво да кажем за няколко бройки от един модел. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.