Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся схема за ефекти за китара


Recommended Posts

Търся надежна схема за направата на ефекти за китара също и частите който ще ми трябват за целта и ако може да разясните как мога да си направя хубав пред усилвател благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся надежна схема за направата на ефекти за китара също и частите който ще ми трябват за целта и ако може да разясните как мога да си направя хубав пред усилвател благодаря предварително.

На какви ефекти?На коя марка?На кой модел?

Частите си ги пише на схемата.

А как да го напраивш- с труд и знания.

 

На така зададен въпрос едва ли някой ще може да ти отговори адекватно.Задай конкретен въпрос за да ти се отговори с конкретен отговор.

 

Темата е за раздел "Изработка и ремонт",ако изобщо просъществува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как изпуснахте http://www.runoffgroove.com/ бе колеги

 

пич, аз съм правил Ruby Amp-а от този сайт. струва си играчката :)

 

PS: Темата наистина е за "Изработка и ремонт". Там можеш да намериш още информация за DIY ефекти.

Редактирано от noflip
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш "mxr distortion +" в Гугъл и даваш търсене на изображения.

Първото нещо, което ти излиза е това - обикновен дистер със среден гейн, нищо особено за изработка и като ефект. Цена за частите - между 15 и 25 лева. ;)

 

Успех :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами някой тестван !>

Не си помагаш с тея отговори!

 

Добре де кажи поне какъв ефект искаш -дисторшън,овърдрайв,тремоло,нойс гейт,ривърб,фъз,дилей.......

После кажи за какъв стил музика или поне като характер какво търсиш,в какъв усилвател ще се пуска.

След това кажи какви са ти познанията,възможностите и с каква сложност искаш да е ефекта.

Това са само част от въпросите,на които трябваше да отговориш още в първия си пост без да те питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.