Jump to content
Българският форум за музиканти

Рифелова ламарина


Recommended Posts

абе знам че на пръв поглед темата не изглежда като за тоя форум но адски много ми трябва лист рифелова ламарина от който да си направя пикгард за стратокастер. идеята ми се върти в главата от 2 години близо и оттогава направих 3 пикгарда от PVC но не съм доволен. пишете моля ако знаете откъде мога да намеря ЕВТИНО МАЛЪК лист алуминиева или каквато и да е рифелова ламарина. на повечето места където проверих ми продават минимум на квадратен метър или с прекалено голяма дебелина (4мм +). в строителните хипермаркети има един тип ламарина който е около 1 - 1.5 мм и е с дребна шарка и е примерно 40 на 50 см което го прави перфектен но е 90 лева мааамуд**ба и се губи смисъла след като готов подобен пикгард в нета е 60-70$. моля ако имате подобна информация или някакви подобни материали пишете.

 

ps извинявам се за хаотичния начин по който е зададена темата но бързам и няма как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше в "Практикер" малки парчета на не много народни цени...Цената която ми се върти е 18лв за парче 20/70цм(там някаде).Иначе,(сега ми хрумна)има такова самозалепващо фолио(имитация на Р-ламарина),което също може да ти свърши работа...предполагам.

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ мерси, но фолио, пласмтаса или каквато и да е имитация не ми трябва.

относно ламарината в практикер - да, това е тази за 90 лева, но тази е половин размер и не върши работа, защото пикгарда на стратокастера е някъде 30-31 см на 37-40 см. (не съм сигурен в размерите сега не мога да я измеря, но знам че на А4 не се събира).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен ми трябва едно парче от въпросната ламарина.

Размерите са приблизително 570x130mm.

Ако има и друг желаещ и ти се занимава да купиш и после да си я поделим, може да пишеш едно л.с.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.