Jump to content
Българският форум за музиканти

Изметнат чинел


Recommended Posts

Братле,май си го оправил :punk_guitar:

Само не разбрах защо си дал сума ти пари за тва тенеке,при положение,че за 250-260 кинта може да вземеш от тук някой профи чинел секънд хенд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле,май си го оправил :thumbs_up:

Само не разбрах защо си дал сума ти пари за тва тенеке,при положение,че за 250-260 кинта може да вземеш от тук някой профи чинел секънд хенд.

Да, оправих го :girl_witch:

И да ти кажа и на мен много много не ми харесва чинела така при 1ви удари.. но ще видя как ще звучи в реална обстановка.. А и за парите вече не ме е яд, защото ако ме беше яд.. да съм го хвърлил като летяща чиния през прозореца (след като ми излезе с другите измислици точно 200лв...) Вярно.. повече нищо от нета, ако освен наистина не си заслужава и не е с поне 100лв на 'далавера'.. Просто всички други 18ки в Ибей бяха над 100$ и затова се "хванах" за този.. Но.. както са казали мъдрите хора: Глупавия се учи от грешките си, умният от грешките на другите. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен на първите снимки ми изглежда като китаец,ако наистина е правен на обратно а не е повреда в резултат на шипинга си е съвсем нормално да му преебеш звука като го обърнеш :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"НАЙ-ИНтересното е, че си платих и 2$ ЗАСТРАХОВКА"

 

Добре тва е все едно да си направиш каско на колата и да стане нещо и да не си търсиш кинтите!

Все пак си дал кинти ! Ако всеки мисли като теб кофти! Иначе за кво си платил тези пари за застраховка!

Иначе браво за чинелчето че си го оправил! Но пич за напред си търси правата няма нищо че ще ти коства много разправия! ааааа друго за тези пари можеше от Бг да вземеш нещо по добро дори настаро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"НАЙ-ИНтересното е, че си платих и 2$ ЗАСТРАХОВКА"

 

Добре тва е все едно да си направиш каско на колата и да стане нещо и да не си търсиш кинтите!

Все пак си дал кинти ! Ако всеки мисли като теб кофти! Иначе за кво си платил тези пари за застраховка!

Иначе браво за чинелчето че си го оправил! Но пич за напред си търси правата няма нищо че ще ти коства много разправия! ааааа друго за тези пари можеше от Бг да вземеш нещо по добро дори настаро!

Знам затова, че за тези пари можеше да си купя нещо по-добро.. Но като премахна тези 50лв за "такси" пак е добре.. Ще го 'лупам' тука пък квото такова..

А колкото се отнася до тези 2$ застраховка.. Поръчвал ли си нещо от нета, ходил ли си до митница и пощи и да те гледат все едно си никой, дори и като им се развикаш, че нищо не обясняват като хората.. Просто вече ми е ПИСНАЛО от 'капацитети' и 'мързеливи' хора в тази страна.. Тук думата ПРАВА я няма нито в речника, нито където и да е било дори в закона.. Незнам на каква възраст си и с какво си се сблъскал, но дори аз (на 25) ми е писнало от всичко тук, щом става дума за бюрокрация.. В другите страни не е така.. Но това е една др тема.. Но точно мисълта ми бе, че не ми трябва да си хабя нервите отново и отново.. и накрая пак пари от моя джоб да давам..

Затова нека да си лупаме по тъпаните и да ни е кеф.. Аз се отправям към темата с авторска музика тук, да послушам малко хубава българска музика..

Благодаря на всички отново!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.