Jump to content
Българският форум за музиканти

Липсва ли ви китарата?


Kelly

Recommended Posts

аз лично не мога да свиря и тотално да не мисля ;)

мисловната дейност е трудна за спиране ;)

e,наистина ми се е случвало просто да свиря без да мисля за нищо,наистина е релаксиращо,но рядко се случва

като свиря обаче гледам да не се замислям точно върху песента,защото така винаги ще сбъркам.......просто си мисля за нещо странично ,не за китарата

но все пак в някои случаи трябва да има мисъл за това,което свириш,защото за някоя импровизацийка примерно ;) ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз например, ако свиря някакво соло, което не е тип "разтягане на локуми", демек 1 нота с огромен бенд за 4 такта ;) ами нещо по-сложно, ако си мисля за следващата и следващата нота и си казвам как да го направя, винаги замазвам ритъма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та от 1 седмица седи в куфара и се изкушавам много да я подхвана, ама искам да си изпробвам търпението ;) Казал съм си, че 1 месец няма да я бутам.

ъъъ....1 месец??? ;)

ти самоубиец ли си ??!!! ;)

Вярну... не издържах и днес стъргах 3-4 часа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз например, ако свиря някакво соло, което не е тип "разтягане на локуми", демек 1 нота с огромен бенд за 4 такта :ph34r: ами нещо по-сложно, ако си мисля за следващата и следващата нота и си казвам как да го направя, винаги замазвам ритъма :dance:

Ами може докато бендваш една нота 4 такта да си мислиш за някаква малка бърза част след това, после пак бендваш нещо и през това време пак си мислиш напред :D:D

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, аз преди около 3 години бях дал мойта на James Hetfield от форума, и след като не ми я върна около седмица(не знаех къде живее) го издирих и щях да го пребия ако си беше вкъщи, но ми я даде баща му. Тогава за пръв път усетих колко ми липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му давайте неща, за които ви пука, може да ви ги върне след около година-две :dance: !

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.