Jump to content
Българският форум за музиканти

Началото...


kazimbutt

Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

хахахаха е това е темата :D оле....като си спомня ми става смешно :P

бях мисля че тъкмо започнал да уча средно образования. преди 5 години ще е било някъде ;) имах тогава 100 лв и си купих една кремона :P акустична естествено :P

то не бяха едни песни на щурците и сигнал до 3 през нощта, то не беше олелия... :P

сега пак си е олелия де :dance::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 месеца започнах да слушам метъл и се запалих и естествено като син на бивш китарист беше редно да хвана и аз семейната акустична кремона казанлък :dance: сега съм горд притежател на собствена класическа китара(стаг с542) и по коледа се готвя да стана притежател и на електрическа :headbang: бързо прогресирам а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен музиката ме запали (естествено)-миналата година още ,но започнах да свиря в началото началото на тази година и досега все още съм си запалена по китарата......и не смятам да се отказвам :headbang: :guitar:

първо се чудех китара ли,барабани ли?? :think: и реших китара :dance:

и без това жените китаристки се броят на пръсти,пък за барабанистките да не говорим

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямало ли е такава тема? Щото ако няма е странно :headbang:

 

Аз почнах да свиря по екстремално тъпа причина - да впечатля момиче. Вий представяте ли си.. Е, и преди съм си го мислел да свиря щото от 4 клас наливам с жица но това беше решаващият фактор. Както и да е, с мадамата нищо не стана, но пък свиренето взе че ми хареса - и така няколко годинки вече :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами.. на 15 ще съм бил Бат'ми Ейджкрашър ме покани на концерт на Алкохол,после ми казаха че си търсят нов вокла и ми предложиха :D -приех предизвикателството,(така пристъпих в музиката) после пазарувах един бас от стипендии-вече бях на 16 и лазих по нервите на наще с един дисторжън сапунерка включен в един стар грамофон ( мир на праха му ).После пазарувах Пълдина в края на 16-те началото на 17-те май беше.В общи линии Ейдж-а е причина да посвирвам от време на време.

 

п.с.След дългогодишно заебаване на инструмента пак бат Ейдж ме зариби (по МСН-а) ..оня нали прост,колко му трябва... и така сега преживявам,едва ли не, втора любов с китарата :inlove: :dance::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къв 4-ти клас бе братле.....аз откак се помня баща ми ме е малтретирам с Пърпъл и Цепелин, после едни ужасии въртях че чак главата ме болеше.....сега последните години се кротнах :dance: даже джаз слушам :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 месеца започнах да слушам метъл и се запалих и естествено като син на бивш китарист беше редно да хвана и аз семейната акустична кремона казанлък :dance: сега съм горд притежател на собствена класическа китара(стаг с542) и по коледа се готвя да стана притежател и на електрическа :headbang: бързо прогресирам а?

Ако не се лъжа и аз имам същата китара... То май много хора имат този модел. :P Аз се глася за електрическа чак догодина. Първо да понадобрея на класическата, да посъбера парички и да си взема електрическа... ;):D

 

П.П. Браво на тебе! Продължавай в съшия дух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееех то ако началото беше китарата :headbang:... макар че китарката ми е мечтата, още от маааалък примерно на 5 години ако ме бяхте попитали какъв щях да стана като порастна бих ву отговорил "музикант". защото музиката винаги е била огромна част от мен, а с китарата се захванах в началото на тая година - от тогава не спира едно лудо преживяване като всеки ден научавам нови и нови неща и намирам начини да се изразявам...докато завърша 12ти клас ако прогресирам със същото темпо сигурно китарата ще говори вместо мен :dance:

 

та вкратце - започнах защото ако не бях сигурно щях да полудея

 

запетайките май не са ми навик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и нещо от нищото ми хрумна че искам да свиря на някъкъв инструмент.. взех една стара кремона от братовчед ми

2-3 месеца и търсих и купувах ключове и струни(какво темпо, а :D)

и после дрън дрън сам се уча да дрънкам та до сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stratocaster мене нямаше кой да ме малтретира и затова по едно време се сетих, че като няма кой аз трябва да почна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене лично ме е яд, че започнах в началото на тая учебна година някъде. Чак тогава събрах парите и имах възможността да се уча да свиря. :) Ама нищо - ще наваксам! ;):D

Редактирано от kazimbutt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато завърша 12ти клас ако прогресирам със същото темпо сигурно китарата ще говори вместо мен :)

хахаха,тва беше добро изказване ;):D

ама имаш самочувствие ти........е то си и трябва де ,щото срамежливите много много не просперират,както има един лаф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.